Majster dielní

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 681 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1681 Eur sa skladá zo základnej zložky mzdy 1345 Eur + osobné prémie 336 Eur/mes. (25% základnej zložky mzdy), 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie, koordinácia a kontrola výsledkov práce dielne
• vypracovanie plánov preventívnej údržby, STK, prehliadok vyplývajúcich z platnej legislatívy, emisných kontrol a zabezpečovanie ich vykonávania
• diagnostikovanie porúch a určovanie postupov opráv
• plánovanie a realizácia opráv s ohľadom na technické možnosti dielne a efektívne využívanie pracovníkov, výrobných prostriedkov a materiálu
• zabezpečovanie vykonáva opravy na služobných motorových vozidlách, výmeny náhradných dielov a výjazdov k poruchám
• zabezpečovanie objednávania vozidiel na opravy do autorizovaných servisov podľa potreby
• evidencia uskutočnených servisných výkonov a vyhodnocovanie odpracovaného času a výkonu pracovníkov
• zabezpečovať, aby všetci podriadení zamestnanci dosahovali odbornú spôsobilosť požadovanú na výkon dohodnutej práce, sústavne si doplňovali svoje odborné vedomosti a boli oboznámení s právnymi predpismi vzťahujúcimi sa na nimi vykonávanú prácu
• zabezpečovať aby všetci podriadený zamestnanci dodržiavali platné BOZP a ZP

pružná pracovná doba, elektronické stravné lístky v hodnote 5,10 Eur aj v čase dovolenky, firemné aktivity, vitalitné dni

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2020 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

• znalosť odbornej problematiky a problematiky spoločnosti
• schopnosť riešenia neštandardných situácií
• základná znalosť ZP a zákonov z oblasti BOZP
• manažérske schopnosti
• komunikačné zručnosti
• samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť, iniciatíva
• povinnosť ovládať SW aplikácie určené pre SM
• znalosť MS Office- Excel, Word , PrometeusW, Internet (mail, www)
• vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Mária Prokopová
Tel.: +421918110431
E-mail: poslať životopis
ID: 3981060  Dátum zverejnenia: 5.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 681 EUR/mesiac