Nákupca (verejné obstarávanie)

Odvoz a likvidácia odpadu a.s. v skratke: OLO a.s., Ivanská cesta, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Od 1 875 EUR/mesiacMesačná odmena vo výške 1875 Eur sa skladá zo základnej zložky mzdy 1500 Eur/mes. + osobné prémie 375 Eur/mes. (25% základnej zložky mzdy). Výška celkovej mzdy závisí od Vašich skúseností v danej oblasti, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Analýza potrieb, požiadaviek na nákup, zmlúv a čerpania za pridelenú komoditu
  • Činnosti spojené s procesom verejného obstarávania s právnym poriadkom
upravujúcim oblasť verejného obstarávania a ekonómiou verejného obstarávania

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Právne, ekonomické alebo technické zameranie

prax v oblasti verejného obstarávania minimálne 2 roky
skúsenosti s nadlimitnými postupmi verejného obstarávania
znalosť legislatívy týkajúcej sa verejného obstarávania, najmä zákona č. 343/2015 Z.z. znalosť európskych smerníc týkajúcich sa verejného obstarávania
znalosť rozhodovacej a metodickej činnosti Úradu pre verejné obstarávanie
zodpovednosť, rozhodnosť, precíznosť, dôslednosť, spoľahlivosť, kreativita, iniciatíva
výborné komerčné a finančné zmýšľanie
vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Pačutová
E-mail: poslať životopis

ID: 3839729  Dátum zverejnenia: 12.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 875 EUR/mesiac