Odborný referent/-ka odpadového hospodárstva

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.07.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1037 + ostatné variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Riadenie a kompletné vybavenie agendy týkajúcej sa platnej legislatívy pre oblasť odpadového hospodárstva
  • Aktualizácia predpisov za sledovanie a zabezpečovanie plnenia zmien zákonov a nových zákonov ŽP
  • Implementácia a udržiavanie požiadaviek podľa auditov, legislatívy, atď.
  • Zabezpečovanie vypracovania a spracovania koncepcií, štúdií a metodických materiálov v oblasti OH
  • Zabezpečenie výkazníctva vo vzťahu k orgánom štátnej správy, RF a HM SR Bratislava
  • Vedenie evidencie odpadov formou Evidenčných listov odpadov v zmysle platnej legislatívy
  • Vykonávanie vnútropodnikovej kontrolnej činnosti v oblasti odpadového hospodárstva
  • Spolupráca s ostatnými úsekmi a závodmi pri vyjednávaní základných zmlúv spoločnosti o zhodnotení a likvidácii odpadu
  • Spracovávanie hlásení o nakladaní s odpadom, obsahom odpovedajúcim cieľovým adresátom Magistrát HM SR Bratislavy, Obvodný úrad životného prostredia, Recyklačný fond, Štatistický úrad SR.

práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti

13. plat vo výške 50 % priemerného mesačného zárobku

14. plat vo výške 100 % priemerného mesačného zárobku

príspevok do III. piliera - DDS

odmeny pri pracovných a životných jubileách

ročná odmena za hospodársky výsledok

každoročná valorizácia základnej mzdy

vybrané mzdové zvýhodnenia za sobotu a nedeľu nad rámec Zákonníka práce

nadštandardný príspevok na stravovanie

dovolenka naviac

karta MultiSport

sociálna výpomoc pri zložitých životných situáciách

psychologické poradenstvo

ďalšie benefity v zmysle kolektívnej zmluvy: https://www.olo.sk/profil-spolocnosti/kolektivna-zmluva/

Motivačný list spolu s profesijným životopisom zasielajte výhradne e-mailom. Názov pracovnej pozície uveďte v predmete e-mailovej žiadosti. Kontaktovať budeme len tých uchádzačov, ktorí budú pozvaní na pohovor. Ďakujeme za pochopenie.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Priamy link: https://www.olo.sk/arte-content/uploads/2018/06/Informa%C4%8Dn%C3%A1-povinnos%C5%A5_v%C3%BDberov%C3%A9-konanie.pdf

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

životné prostredie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

prax v oblasti OH min. 1 rok
znalosť právnych a interných predpisov v oblasti OH
cieľavedomosť, vytrvalosť a orientácia na výsledky
komunikačné a prezentačné zručnosti
analytické zručnosti
etické jednanie
vysoké pracovné nasadenie
ochota vzdelávať sa
tímový hráč

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Silvia Pačutová
E-mail: poslať životopis

ID: 3398125  Dátum zverejnenia: 23.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1037 + ostatné variabilné zložky mzdy