Vodič špeciálneho motorového vozidla

Odvoz a likvidácia odpadu a.s.

Miesto práce
Ivanská cesta 22, Bratislava
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
931 € brutto + osobné prémie do výšky 25%, príplatky za nadčasy,sviatky,víkendy,13.a 14.plat (1578 € priemerná mesačná mzda v roku 2018)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vedenie a obsluha špeciálneho motorového vozidla na zber komunálneho odpadu

zaujímavé finančné ohodnotenie
13. plat vo výške 100%
14. plat vo výške 50%
1x ročne zvýšenie základnej mesačnej mzdy 3%
práca na plný úväzok na dobu neurčitú
nadštandardná výška príspevku na stravovanie aj počas dovolenky 4,80 €/deň
odmeny pri pracovných a životných jubileách, vitalitné dni
náborový príspevok vo výške 500 €
bezplatne zabezpečíme aktualizáciu: KKV, zdravotnej a psychickej spôsobilosti
celoročný bezplatný pitný režim
bezplatné očkovanie proti hepatitíde a chrípke
pravidelný výplatný termín
pracovné oblečenie
moderný vozový park
ak nemáte prax, zácvik so skúseným vodičom

Informácie o výberovom konaní

Pre bližšie informácie ma neváhajte kontaktovať
na uvedenom tel. čísle v pracovné dni
od 8:00 hod. do 15:00 hod.
Informácie týkajúce sa spracúvania a ochrany osobných údajov uchádzačov o zamestnanie na účely výberového konania sú uvedené na:
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem o inzerovanú pracovnú pozíciu..

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

27.3.2019 (ostávajú ešte 2 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

zdravotná, odborná a psychická spôsobilosť
kvalifikačná karta vodiča
komunikačné zručnosti
dobré orientačné schopnosti
samostatnosť, rozhodnosť, precíznosť, spoľahlivosť

Spoločnosť OLO, a.s. má na území Bratislavy významné postavenie v oblasti nakladania s komunálnymi odpadmi a nezastupiteľné miesto v celom odpadovom hospodárstve hlavného mesta.

Ivanská cesta 22
821 04 Bratislava
ID: 3308449   Dátum zverejnenia: 8.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   931 € brutto + osobné prémie do výšky 25%, príplatky za nadčasy,sviatky,víkendy,13.a 14.plat (1578 € priemerná mesačná mzda v roku 2018)