Ekonóm/ekonómka

Odbytové družstvo producentov ovocia SK FRUIT

Miesto práce
Ostratice 144, Ostratice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950 - 1 200 EUR/mesiacdohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Vedenie účtovníctva v súlade s právnymi predpismi a účtovnými štandardmi,
- Schvaľovanie a vykonávanie platieb dodávateľom a ostatným subjektom,
- Vykonávanie dohľadu nad stavom/zostatkom na bankovom účte a nad tým, aby bolo na bankovom účte uložené dostatočné množstvo finančných prostriedkov,
- Príprava podkladov pre spracovanie miezd,
- Správu pokladne ,
- Zaúčtovanie faktúr do účtovného systému,
- vypracovanie daňových priznaní ( DPH, daň z príjmu, daň z motorových vozidiel a ostatné ),
- Predkladanie účtovnej závierky príslušným úradom,
- Zabezpečenie toho, aby účtovná závierka odrážala skutočný a úplný stav výsledkov hospodárenia ,
- Dohľad nad každodennými účtovnými úlohami a zabezpečenie toho, aby boli potrebné informácie k dispozícii v určenom čase,
- Dohliadanie nad mesačnými účtovnými úlohami vrátane kontroly účtovníctva,
- Sledovanie stavu pohľadávok a záväzkov,
- Príprava podkladov pre členské schôdze a schôdze predstavenstva, spisovanie zápisníc z členskej schôdze a schôdze predstavenstva,
- Zodpovednosť za Office manažment
- Eurofondy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

10

Veľkou výhodou uchádzačov je práca s EUROFONDAMI ( Operačný program )

predaj ovocia

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3861920  Dátum zverejnenia: 4.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac