Asistent/-ka predaja

Od našich potraviny

Miesto práce
Hradná 1, Devín
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Každý, kto má rád prácu s ľuďmi, má rád kvalitné potraviny, je predurčený prísť medzi nás. Staň sa členom nášho tímu a buď s nami pri otvorení predajne potravín Od našich priamo v srdci Devína.
Tvojou pracovnou náplňou bude:
- práca s pokladňou
- poradenstvo a komunikácia so zákazníkom
-práca na predajnej ploche
-doplňovanie a kontrola tovaru na pridelenom úseku
-práca v 2-zmennej prevádzke (ranná/poobedná)

-stanete sa súčasťou dobrého tímu a prispejete k vybudovaniu výnimočného obchodu s potravinami
-dostanete zamestnaneckú zľavu pri nákupe v našej predajni
-poskytneme vám pracovné oblečenie a príspevok na pracovnú obuv
-korektný a profesionálny prístup
-nadštandardné príplatky za odpracované hodiny v sobotu, v nedeľu

Uchádzačov budeme kontaktovať po ukončení výberového konania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

-komunikatívnosť a príjemné vystupovanie
-bezúhonnosť
-zodpovednosť a pracovitosť

Od našich potraviny – teda slovenské, tradičné, poctivé, zdravé. Sme nadšenci, ktorí majú radi kvalitné potraviny, na jedlo sa nepozeráme len ako na každodennú potrebu, ale ako na niečo výnimočné. Kvalita toho, čo jeme a čo dávame jesť našim deťom, pre nás znamená zdravie aj spokojnosť, preto vyberáme len to najlepšie. Do nášho tímu hľadáme pozitívne naladených ľudí s chuťou pracovať. https://www.facebook.com/odnasich
ID: 4168544  Dátum zverejnenia: 24.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac