Reagujte bez životopisu

Lekár absolvent / oftalmológ

Očné centrum, s.r.o.

Miesto práce
Poliklinika Družba, Starohájska, Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ASAP
2 000 - 4 500 EUR/mesiacVýsledna mzda bude dohodnutá pri osobnom stretnutí dľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je poskytovanie zdravotnej starostlivosti v Očnom centre Trnava alebo Pieštany:

- práca na moderných oftalmologických ambulanciách v Očnom centre Dr. Horvath v Trnave a v Piešťanoch (mikrochirurgická ambulancia, všeobecná oftalmologická ambulancia, glaukómová ambulancia, pedooftalmologická, ...)

- špecializovaná očná mikrochirurgická operačná sála -vnútroočné a extraokulárne operácie (operácie sivého zákalu, plastické operácie v okolí očí, YAG kapsulotomia, YAG SLT, YAG vitrelýza,...)

- priateľský kolektív
- najmodernejšie prístrojové vybavenie
- podpora vzdelávania - sme školiace pracovisko poskytujúce predatestačnú prípravu v odbore oftalmológia
- osobný a profesionálny rast - aktívna účasť na odborných konferenciách a iných podujatiach
- pracovné prostredie vybavené nadštandardným prístrojovým vybavením so špecializáciou na očnú mikrochirurgiu
- stabilná pracovná doba
- voľné víkendy
- jednozmenná prevádzka

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné lekárstvo, oftalmologia, očné lekarstvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očné centrum Dr.Horváth je zamerané na mikrochirurgické operačné zákroky v oblasti predného segmentu oka a to predovšetkých operácie sivého zákalu (katarakty) najmodernejšou metódou s implantáciou vnútroočných šošoviek (monofokálne, multifokálne, torické – na diaľku, blízko, prípadne na všetky vzdialenosti). Pri operáciach používame najmodernejšie postupy, technológie a materiály, ktoré sú špičkou aj v zahraničí. Vykonávame aj bezbolestné laserové operácie sekundárnej katarakty YAG laserom a laserové operácie glaukómu (zeleného zákalu). Taktiež vykonávame plastické operácie viečok a operácie v okolí oka.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4497486  Dátum zverejnenia: 5.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac