Recepčná

LEXUM Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
01.01.2020 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
750 - 1 100 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- registrovanie klientov do interného systému
- telefonické objednávanie klientov, poskytovanie informácií
- vedenie kartotéky, zakladanie zdravotných záznamov klientov
- príprava operačných a ambulantných programov
- uskutočňovanie platieb, vyhotovenie dokladov pre klientov
- administratívne úkony spojené s chodom recepcie
- neustále zefektívňovanie chodu recepcie
- úzka spolupráca s lekármi, chirurgami a sestrami
- reporting pre vedenie spoločnosti
- zabezpečovanie chodu čakárne
- vytváranie a zdokonaľovanie interných procesov

- príjemný kolektív a práca v modernom prostredí
- zázemie v tradičnej, perspektívnej a prosperujúcej spoločnosti
- práca na hlavný pracovný pomer a plný úväzok
- dlhodobá spolupráca, jednozmenná prevádzka
- motivačné platové ohodnotenie (fixná zložka a pohyblivá zložka)
- nadpriemerné finančné ohodnotenie v porovnaní s podobnými pozíciami
- ďalšie vzdelávanie v rámci pracovnej pozície

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- spoľahlivosť a samostatnosť
- výborné komunikačné schopnosti
- užívateľská znalosť práce na PC
- príjemné vystupovanie, empatia
- záujem o prácu so zákazníkom
- angličtina výhodou, nie je podmienka
- zodpovednosť a aktívny prístup k práci
- individuálny prístup ku každému klientovi
- schopnosť riešiť neočakávané a stresové situácie
- reprezentatívne vystupovanie
- loajalita, tímovosť, flexibilita

Poskytujeme komplexnú očnú starostlivosť už 30 rokov. Naši lekári vykonali viac než 650 000 úspešných zákrokov. Zrak je ten najdôležitejší zmysel každého človeka a my sme vám pripravení pomôcť v každom veku. Váš príbeh je pre nás dôležitý.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3769325  Dátum zverejnenia: 23.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 - 1 100 EUR