Pracovník SBS - Strážnik

Ochranná služba s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou / ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
3,82 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie príslušnej dokumentácie
- obchádzková činnosť objektu
- starostlivosť o pracovisko / stanovisko /

- pravidelná mzda vyplácaná vždy do 10. dňa v mesiaci
- práca v stabilnom kolektíve
- mesačné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Profesný životopis zaslať na [email protected].
Na osobný pohovor budú pozvaný, len vybraný uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- preukaz odbornej spôsobilosti v zmysle zákona o SBS - nutná podmienka
- dobrý zdravotný stav
- trestná bezúhonnosť
- spoľahlivosť

Bezpečnostná agentúra zaoberajúca sa ochranou objektov od r. 1996. Naša spoločnosť patrí k špičke v poskytovaní bezpečnostných riešení. Sme držiteľmi certifikátov ISO. Našou prioritou je spokojnosť našich klientov ako aj našich zamestnancov. Všetky naše záväzky voči zamestnancom si plníme načas a podľa platnej legislatívy. Životopisy je možné zasielať na: [email protected]

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 76295  Dátum zverejnenia: 21.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,82 € brutto