Zásahová jednotka PCO

Ochranná služba s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
Nástup 3,32€/hod, po 3 mesiacoch 3,62€/hod a po 6 mesiacoch 3,92€/hod + výkonnostné odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v zásahovej jednotke PCO - výjazdy k objektom na pokyn operátora,
Vedenie príslušnej dokumentácie,
Starostlivosť o zverenú zbraň,
Starostlivosť o zverené služobné motorové vozidlo,

stravné lístky za každú odpracovanú službu,
všetky príplatky v zmysle zákonníka práce,
mesačné výkonnostné odmeny nad rámec mzdy,
príjemné pracovné prostredie bez nutnosti vysedávania vo vozidlách,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Preukaz odbornej spôsobilosti typ. S,
Minimálna prax v SBS 2 roky s nutnosťou preukázania,
Zbrojný preukaz skupiny C,
Vodičský preukaz B s praxou,
Výborná orientácia v Bratislave,

Bezpečnostná agentúra zaoberajúca sa ochranou objektov od r. 1996. Naša spoločnosť patrí k špičke v poskytovaní bezpečnostných riešení. Našou prioritou je spokojnosť našich klientov ako aj našich zamestnancov. Všetky naše záväzky voči zamestnancom si plníme načas a podľa platnej legislatívy.
Profesné životopisy je možné zasielať na [email protected],

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Ferienčíkova 14
811 08 Bratislava
ID: 2483620   Dátum zverejnenia: 19.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Nástup 3,32€/hod, po 3 mesiacoch 3,62€/hod a po 6 mesiacoch 3,92€/hod + výkonnostné odmeny