Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Farmaceut/ka

OCHRANA ZDRAVIA s.r.o

Miesto práce
Lekáreň TIMIKA, Československej armády, Plešivec
Termín nástupu
ASAP
1 500 - 1 800 EUR/mesiacZákladná mzda 1500 € mesačne, prípade viac v závislost od odbornosti a skúsenosti kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* výdaj liekov na lekársky predpis, voľnopredajných liekov, zdravotníckych pomôcok a doplnkového sortimentu lekárne
* vedenie potrebnej evidencie pri spracovávaní predpisov a hospodárení s liekmi a zdravotníckymi pomôckami
* poskytovanie odborných informácií a poradenstva pacientom
* v spolupráci s vedúcim lekárne príprava podkladov na objednávanie liekov
* zodpovednosť za odbornú úroveň poskytovania lekárenskej starostlivosti

- pri nástupe jednorázový náborový príspevok 2500 €
- práca v 8 hod. lekárni ( po-pi ), voľné víkendy a sviatky
- bez pohotovostných služieb
- každoročná odmena za vernosť
- podpora vzdelávania

Sme lekáreň, kde nepracujete pod stresom plnenia predajných cieľov, ale na 1. mieste sú pre nás potreby pacienta.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Farmácia

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V našej lekárni nájdete okrem liekov aj rozšírenú ponuku voľnopredajných sortimentov. Moderné prostredie s priateľským mladým kolektívom. Každý u nás pracuje s cieľom pomáhať zákazníkom, bez nútenia predaja určitých značiek. Tešíme sa možno práve na Teba.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4331027  Dátum zverejnenia: 25.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac