Strážnik jadrových zariadení s náborovým príspevkom

Ochrana a bezpečnosť SE, s.r.o.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
01.06.2024, prípadne dohodou
917 - 1 300 EUR/mesiac1 300,- € priemer danej pozície s príplatkami plus náborový príspevok až vo výške 600,-€. Náborový príspevok sa nevzťahuje na bývalých zamestnancov, ktorí skončili so zamestnávateľom pracovný pomer v dobe kratšej ako 12 mesiacov (vrátane).

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzická ochrana objektu elektrárne Jaslovské Bohunice

V zmysle kolektívnej zmluvy a interných predpisov :

- nárokovateľný príplatok za výkon služby na JE (jadrovej elektrárni) vo výške 100,- €/mesačne,
- mzdové zvýhodnenie za prácu nadčas od 150 hodín vo výške 35% priemerného zárobku,
- všetky druhy mzdových zvýhodnení sú poskytované v súbehu v priemere 235,- €/mesačne,
- služobná uniforma, obuv bezplatne
- poskytovanie teplej, alebo chladenej stravy, resp. finančného príspevku
- ďalšie príspevky v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy (za vedenie a údržbu vozidla, príspevok za odpracované hodiny v KP, príspevok za starostlivosť o služobného psa),
- fond mesačného pracovného času je v priemere 14 zmien, všetky ostatné odpracované hodiny sú považované za prácu nadčas

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

2

- zbrojný preukaz typu "C" (možnosť predložiť dodatočne)
- preukaz odbornej spôsobilosti typu "S"
- trestná bezúhonnosť
- nutná "2-ročná prax vo výkone fyzickej ochrany" (potrebné predložiť potvrdenia do nástupu)

Výkon fyzickej ochrany na objektoch SE, a.s. na území SR a iné služby poskytované SE, a.s.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Karin Bačkorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4798225  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 917 EUR/mesiac