Strážnik

Ochrana a bezpečnosť SE, s.r.o.

Miesto práce
AE Mochovce, Kalná nad Hronom
Termín nástupu
dohodou
917 - 1 230 EUR/mesiac1 230,-€ priemer danej pozície s príplatkami

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Fyzická ochrana objektu elektrárne Mochovce

V zmysle kolektívnej zmluvy a interných predpisov :
- služba v noci - 1,724 €/hod
- služba v sobotu - 2,155 €/hod
- služba v nedeľu - 4,31 €/hod
- nadčas nad 150 hod - mzdové zvýhodnenie 35% priemerného zárobku
- 100% priemerného hodinového zárobku za odpracovanú hodinu vo sviatok
- služobná uniforma, obuv bezplatne
- poskytovanie stravy, resp. finančného príspevku vo výške 4,05 € na pracovnú zmenu
- fond mesačného pracovného času je v priemere 14 zmien, všetky ostatné odpracované hodiny sú považované za prácu nadčas
- práca vhodná aj pre absolventov
- po absolvovaní praxe možnosť preradenia na pozíciu "strážnik jadrových zariadení" (možnosť získať príplatok za výkon služby 100,- €)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zbrojný preukaz typu "C" (možnosť predložiť dodatočne)
- preukaz odbornej spôsobilosti typu "S"
- trestná bezúhonnosť

Výkon fyzickej ochrany na objektoch SE, a.s. na území SR a iné služby poskytované SE, a.s.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Karin Bačkorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4794254  Dátum zverejnenia: 27.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 917 EUR/mesiac