Strážnik

Ochrana a bezpečnosť SE, a.s.

Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice, okres Trnava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 715€/161 hod. za 14 pracovných zmien + možnosť nadčasov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stráženie objektu elektrárne Jaslovské Bohunice.

V zmysle kolektívnej zmluvy a interných predpisov :
- príplatky za nočné služby - 1,08 €/hod,
- soboty - 0,93 €/hod,
- nedele 1,38 €/hod,
- 100% za odpracovaný sviatok,
- služobná uniforma, obuv bezplatne,
- poskytnutie teplej, alebo mrazenej stravy, resp. gastrolístkov,
-poskytnutie ubytovania, príspevok na cestovné náklady
- fond mesačného pracovného času je 14 zmien, všetky ostatné odpracované hodiny sú nadčas,
- po dohode možnosť úpravy pracovného kalendára

Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zbrojný preukaz typu "C" (možnosť dorobiť si dodatočne)
- preukaz odbornej spôsobilosti typu "S"
- trestná bezúhonnosť
- preukázateľne zdokladovaná 3-ročná prax vo výkone fyzickej ochrany

Výkon fyzickej ochrany na objektoch SE, a.s. na území SR a iné služby poskytované SE, a.s.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

časť Mochovce 104
935 32 Kalná nad Hronom

Kontakt

ID: 3303263   Dátum zverejnenia: 15.10.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 715€/161 hod. za 14 pracovných zmien + možnosť nadčasov