Strážnik jadrových zariadení - plat od 900€

Ochrana a bezpečnosť SE, s.r.o.

Miesto práce
Atómová elektráreň Jaslovské Bohunice, Jaslovské Bohunice
Termín nástupu
ihneď
Tarifná trieda 624€ + 100€ príplatok za službu na JZ + cca 170€ príplatky – za 14 pracovných zmien cca 894€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stráženie objektu elektrárne Jaslovské Bohunice.

V zmysle kolektívnej zmluvy a interných predpisov :
- služba v noci 1,20€/hod,
- služba v sobotu 1,50€/hod,
- služba v nedeľu 2,99€/hod,
- nadčas nad 150 hod. mzdové zvýhodnenie 35% priemerného zárobku,
- všetky druhy mzdových zvýhodnení sú poskytované v súbehu, v priemere 170€ za mesiac za 14 pracovných zmien,
- 100% za odpracovaný sviatok,
- ďalšie príspevky v zmysle Podnikovej kolektívnej zmluvy,
- služobná uniforma, obuv bezplatne,
- poskytnutie teplej, alebo mrazenej stravy, resp. gastrolístkov,
- možnosť práce so služobnými psami,
- fond mesačného pracovného času je 14 zmien, všetky ostatné odpracované hodiny sú nadčas,
- po dohode možnosť úpravy pracovného kalendára

Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zbrojný preukaz typu "C" (možnosť dorobiť si dodatočne)
- preukaz odbornej spôsobilosti typu "S"
- trestná bezúhonnosť
- preukázateľne zdokladovaná 3-ročná prax vo výkone fyzickej ochrany

Výkon fyzickej ochrany na objektoch SE, a.s. na území SR a iné služby poskytované SE, a.s.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3303263  Dátum zverejnenia: 17.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Tarifná trieda 624€ + 100€ príplatok za službu na JZ + cca 170€ príplatky – za 14 pracovných zmien cca 894€