Strážnik

Ochrana a bezpečnosť SE, a.s.

Mochovce 104, 935 32 Kalná nad Hronom, Nitriansky kraj, Levice, Nitra, Nové Zámky, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
534.67 EUR/mesiac - za 14 zmien (nad fond pracovného času preplácame nadčasy)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

stráženie objektu elektrárne MO34 (Mochovce)

V zmysle kolektívnej zmluvy (príplatky za nočné - 1,08 €/hod, soboty - 0,93 €/hod, nedele 1,37 €/hod, 100% sviatok), služobná uniforma, obuv bezplatne, poskytnutie teplej alebo mrazenej stravy (0,12€).
Po uplynutí 3 mesačnej skúšobnej lehoty príplatok za výkon FO vo výške 50€ + výkonnostno-osobnostné odmeny

Na pohovor budú pozvaní iba uchádzači, ktorí spĺňajú požadované predpoklady

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

-zbrojný preukaz typu "C" (možnosť dorobiť si dodatočne)
-preukaz odbornej spôsobilosti typu "S"
-trestná bezúhonnosť

Výkon fyzickej ochrany na objektoch SE, a.s. na území SR a iné služby poskytované SE, a.s.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

časť Mochovce 104
935 32 Kalná nad Hronom

Kontakt

ID: 1144981   Dátum zverejnenia: 6.12.2017