Logo Occam Real Estate, s.r.o.

Financial Analyst/Controller

Occam Real Estate, s.r.o.

Miesto práce
Digital Park, Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacMožnosť získania bonusu až do výšky mesačného platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a koordinácia tvorby rozpočtov, monitoring a analýza výsledkov v porovnaní s rozpočtom, príprava finančných reportov

- Zodpovednosť za správnosť finančných údajov

-  Komunikácia s investormi ohľadom finančných reportov

- Zabezpečenie procesu interného finančného controllingu a reporting jeho výsledkov

- Príprava pravidelných reportov pre vedenie spoločnosti

- Kontrola a analýza plnenia kľúčových ukazovateľov

- Spolupráca s ostatnými kolegami pri zbere, spracovaní firemných dát a vyhodnocovaní finančných výsledkov

- Komunikácia s externým účtovníkom vrátane prípravy podkladov

- Návrh odporúčaní na zlepšenie efektívnosti a nastavenia procesov

- Dohľad nad integrovaným systémom riadenia, tak aby smernice a procesy vo firme boli nastavené efektívne

- Iné ad hoc analytické práce

- Vlastný notebook a telefón

- Možnosť osobnostného a kariérneho rastu

- Práca v modernej rozvíjajúcej sa developerskej spoločnosti

- Mladý príjemný kolektív

- Kreatívna pracovná náplň

- Teambuildingy a firemné aktivity

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, finančná matematika, finančný management

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

- Samostatnosť

- Proaktívny prístup pri zadaných úlohách

- Základná znalosť účtovníctva

- Komunikatívnosť

- Iniciatívnosť, dôslednosť, precíznosť

- Analytické a logické myslenie

- Zodpovednosť a flexibilita

- Ochota učiť sa nové veci

Sme investičná, developerská a asset management spoločnosť v oblasti nehnuteľností s primárnym zameraním na kancelárske, rezidenčné a retail projekty.
Spoločnosť koncentruje viac ako 10-ročné skúsenosti s vyhľadávaním realitných investičných príležitostí, ich správou a riadením developerských projektov v objeme 5 až 160 mil eur.
www.occamre.com

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Ivanková
Tel.: +421910622262
E-mail: poslať životopis
ID: 4814614  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac