Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka v Drevenice Terchová resort

Drevenice Terchova resort

Miesto práce
Terchová
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacod 1200 € /btto/mesiac + prémie a bonusy (nadčasy, obsluha eventov, ...)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

. príjímanie objednávok
. obsluha zákazníkov
. príprava alkoholických a nealkoholických nápojov
. obsluha na eventoch, svadbách, konferenciách
. práca s pokladňou
. udržiavanie čistoty na pracovisku
. komunikácia s kuchyňou a ďalšími oddeleniami resortu

Výborné platové ohodnotenie.
Sociálna stabilita a istota práce v zabehnutej, dlhodobo fungujúcej spoločnosti.
Moderná prevádzka v atraktívnom horskom prostredí.
Práca v mladom kolektíve.
Možnosť osobného rastu.
Strava počas pracovnej doby zabezpečená.
Možnosť dlhodobého ubytovania.
Bonus pre našich zamestnancov:
- bezplatné využívanie elektrických horských bicyklov,
- bezplatné využívanie novopostaveného bazéna.

Informácie o výberovom konaní

strava a ubytovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pozitívny vzťah k práci. Komunikačné zručnosti. Príjemné vystupovanie. Flexibilita.

Spoločnosť Optima consulting s.r.o. prevádzkuje zariadenie hotelového typu v Terchovej - Drevenice Terchová resort a Pivovar Vŕšky, ktoré patria k najnavštevovanejším turistickým zariadeniam Malej Fatry. Reštaurácia, recepcia resortu a ubytovacia časť prešli v posledných rokoch atraktívnou, modernou prestavbou. Súčasťou resortu sa stal v máji 2023 aj nový projekt pod značkou e-bike share, ktorý poskytuje službu zdieľania horských e-bicyklov v Terchovej, Vrátnej doline a blízkom okolí. Už čoskoro pribudnú v rámci resortu ďalšie NOVINKY - RELAXAČNÝ BAZÉN S PROTIPRÚDOM A PIVNÉ KÚPELE VŔŠKY.
ID: 4283576  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac