Reagujte bez životopisu

Primář dětského oddělení

Oblastní nemocnice Trutnov a.s.

Místo práce
Maxima Gorkého 77, Kryblice, Trutnov, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
Ihned nebo dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
135 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Dětské oddělení Oblastní nemocnice Trutnov a.s. poskytuje diagnostickou a léčebnou péči dětem a dospívajícím do dovršení 19 let věku. Hospitalizuje i pacienty jiných oborů v dané věkové kategorii (např. chirurgie, ORL, …), zajišťuje rovněž péči o novorozence a také odborné ambulance a poradny.
Je akreditovaným pracovištěm pro specializační vzdělávání lékařů v oboru pediatrie.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
• nástupní mzdu od 135 000 Kč,
• stabilizační odměnu 300 000 Kč,
• služební byt s příspěvkem na nájemné,
• služební automobil pro soukromé účely,
• pracovní poměr na dobu neurčitou, plný i zkrácený úvazek (min. 0,8),
• 5 týdnů dovolené, výhodné zaměstnanecké stravování, příspěvek na penzijní připojištění ve výši až 4 000 Kč měsíčně, benefitní kartu, zvýhodněné nákupy v nemocniční lékárně,
• nadstandardní podporu osobního rozvoje a dalšího vzdělávání,
• přátelský kolektiv,
• příjemné pracovní prostředí v nemocnici v podhůří Krkonoš.

Požadavky na zaměstnance

postgraduální

Vzdělání v oboru

všeobecné lékařství, obor pediatrie/dětské lékařství

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• specializovaná způsobilost (atestace II. stupně) dle zák. č. 95/2004 Sb. v oboru pediatrie (s uznáním kvalifikace ze strany MZČR odborně pomůžeme),
• splnění podmínek pro získání licence ČLK pro výkon funkce vedoucího lékaře a primáře výhodou,
• nadšení pro obor a jeho rozvoj v rámci nemocnice,
• schopnost vedení týmu a předávání zkušeností mladým kolegům v přípravě,
• spolehlivost, přímé jednání, komunikativnost, smysl pro týmovou práci.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Oblastní nemocnice Trutnov poskytuje akutní zdravotnickou péči pacientům a klientům v severní části Královéhradeckého kraje, v podhůří Krkonoš. Je členem koncernu Zdravotnický holding Královéhradeckého kraje a.s., jehož jediným akcionářem je Královéhradecký kraj. Oblastní nemocnice Trutnov je silnou a dlouhodobě ekonomicky stabilní společností, což dokládají výroční zprávy zveřejněné na http://www.nemtru.cz/spolecnosti-holdingu/oblastni-nemocnice-trutnov.

Oblastní nemocnice Trutnov poskytuje lůžkovou zdravotní péči v oborech vnitřního lékařství, pediatrie, neurologie, gynekologie a porodnictví, chirurgie včetně traumatologie, ortopedie a onkologie s radioterapií a rehabilitace. Zajišťuje odborné poradny.

V oblasti intenzivní péče disponuje oddělením ARO, jednotkami intenzivní péče na oddělení interním, chirurgickém a neurologickém.

Formou ordinariátů jsou zajištěny obory očního lékařství a ORL, které mají k dispozici integrovaný lůžkový fond, a dermatovenerologie se stacionářem. Samostatnou jednotkou je oddělení hemodialýzy.

Komplementární služby zahrnují celé spektrum od radiodiagnostiky, přes biochemii, hematologii a výrobu transfuzních přípravků po mikrobiologii a nukleární medicínu.

Všechny obory jsou zajištěny kvalifikovanými lékařskými a ošetřovatelskými týmy. Nemocnice má 300 akutních lůžek a zhruba 630 zaměstnanců. Je vybavena moderní přístrojovou technikou jak diagnostickou, tak terapeutickou.

Trutnovská nemocnice je aktuálním centrem probíhajících investic do krajského zdravotnictví. Loni proběhla rekonstrukce dvou pater pavilonu A za téměř 16,5 milionu korun, kde poskytuje lékařskou péči plicní, kožní, oční a ORL oddělení. Následovat bude druhá etapa výstavby laboratoří a transfúzního oddělení. Celkové výdaje na tuto investici jsou téměř 183 milionů korun bez DPH a k jejímu dokončení by mělo dojít v polovině roku 2023. Zároveň probíhá projektová příprava na výstavbu budovy urgentního příjmu. V současnosti je vybírán zhotovitel projektové dokumentace k této výstavbě, jejíž náklady za stavební práce se nyní odhadují na zhruba 150 milionů korun.

Na přístrojové vybavení nemocnice během posledních pěti let získala téměř čtvrt miliardy korun, a to z projektu REACT-EU a programu IROP.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců
ID: 4062508  Dátum zverejnenia: 6.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 135 000 Kč/měsíc