Pracovník/pracovníčka turistického informačného centra s aktívnou účasťou na písaní projektov

Oblastná organizácia cestovného ruchu Žitný ostrov-Csallóköz

Miesto práce
Hlavná 4236, Dunajská Streda
Termín nástupu
1.10.2020
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného človeka s priateľským a ústretovým prístupom do turistického informačného centra v Dunajskej Strede, ktorý sa aktívne podieľa na písaní projektov.
Úlohy:
- poskytovanie kvalitných informácií návštevníkom informačného centra- osobne, elektronicky, telefonicky
- zabezpečovanie pro-aktívneho kvalitného turistického servisu návštevníkom– aktívna ponuka produktov, služieb a tovarov pre návštevníkov
- aktívna účasť na písaní projektov a žiadostí o dotáciu, administrácia a implementácia projektov
- spravovanie webovej stránky, generovanie nového obsahu, nahrávanie nového obsahu, vývoj nových túr
- písanie a zverejňovanie FB a Instagram postov, správa Youtube kanála, ďalšie marketingové úlohy
- event management
- rozvoj siete partnerov a starostlivosť o nich
- administratívne úlohy
Požiadavky:
- perfektná znalosť maďarského a slovenského jazyka je nevyhnutná
- dobré komunikačné zručnosti a príjemné vystupovanie
- schopnosť pracovať samostatne, ako aj v tíme
- dobré organizačné a plánovacie schopnosti
- zodpovednosť, kreativita, flexibilita
- ochota pracovať počas vybraných podujatí aj počas víkendov
- aktívna znalosť anglického jazyka, znalosť ďalšieho jazyka vítaná
- základné počítačové znalosti

Ponúkame:
- príjemné pracovné prostredie v centre Dunajskej Stredy
- rozmanitú prácu, v ktorej nechýbajú výzvy
- možnosť účasti na zahraničných a domácich výstavách a veľtrhoch

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podpora a propagácia cestovného ruchu na území Žitného ostrova s cieľom trvalo udržateľného rozvoja cestovného ruchu.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec

Oblastná organizácia cestovného ruchu Žitný ostrov -Csallóköz
Promenádna 3221/20
932 01 Veľký Meder
ID: 3964173  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac