Biznis Analytik - Kartové transakcie (Full Remote)

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5 600 EUR/mesiaczáleží od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre klienta z prostredia spracovania bankových/kartových transakcií hľadáme Biznis Analytika, ktorý sa bude venovať:

- Mapovaniu správ a objektov pri zápise a čítaní do/z Kafky
- Analýze transakcií a transakčného žurnálu (zapracovanie do Kafky)

Technologický stack na projekte:
- FE Angular (integracia na Kafku)
- Java 11
- Spring Boot
- Quarkus
- Kafka - basics
- DB engine - Oracle /Postgre based DB
- GitLAB
- Docker/Kubernetes
- AWS Cloud
- JIRA, Confluence
Vyžaduje sa dobrá znalosť anglického jazyka.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť Objectify sa špecializuje už 10 rokov na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatňujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.
Koderia by Objectify je špecializovaný portál pre IT špecialistov, kde si všetci programátori či programátorky, nadšenci IT, študenti a študentky technických predmetov ale aj ľudia, ktorým je blízky svet IT nájdu to svoje. Najnovšie pracovné ponuky, príspevky zo svetových portálov, IT podujatia ale aj nástroje a pomôcky pre začínajúcich IT freelancerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4239653  Dátum zverejnenia: 17.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 5 600 EUR/mesiac