Python Data Engineer - HomeOffice

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.2.2022
3 200 - 5 200 EUR/mesiacv závislosti podľa skúseností uchádzača na živnosť, možnosť pracovať aj na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre jednu z najúspešnejších spoločností venujúcej sa vyhľadávaniu leteniek hľadáme posilu do tímu na podporu dátových analytikov. Kandidát bude pripravovať reporty rôznych druhov, jeho úlohou ale nebude analýza nazhromaždených dát. Kariérny posun týmto smerom je v budúcnosti možný. Pracuje sa kompletne z domu, avšak prvý týždeň kontraktu sa očakáva zaškolenie v Brne. Kandidát by mal ovládať Python a mať skúsenosti s prácou s Apache Airflow. Vítané sú aj skúsenosti z DWH prostredia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Python - Pokročilý

Spoločnosť Objectify sa špecializuje už 10 rokov na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatňujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.
Koderia by Objectify je špecializovaný portál pre IT špecialistov, kde si všetci programátori či programátorky, nadšenci IT, študenti a študentky technických predmetov ale aj ľudia, ktorým je blízky svet IT nájdu to svoje. Najnovšie pracovné ponuky, príspevky zo svetových portálov, IT podujatia ale aj nástroje a pomôcky pre začínajúcich IT freelancerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4218528  Dátum zverejnenia: 8.12.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac