Corporate Project Manager

Objectify, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.6.2021
Mzdové podmienky (brutto)
6 000 - 8 000 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača. Práca na živnosť alebo s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho významného klienta z Telco oblasti hľadáme Project Managera, ktorý bude zodpovedať za riadenie pridelených projektov alebo programov v definovanej kvalite, čase a v rámci schváleného rozpočtu. Taktiež bude zodpovedať za doručenie všetkých požadovaných výstupov projektu vrátane komunikácie s projektovým Sponzorom a Project Boardom, ako aj s ostatnými „stakeholders“. Veľkou výhodou je skúsenosť s integráciou prístupových sietí partnera do Telco a IT infraštruktúry. Projekty s obsahom IP backbone a IP prístupových technológií prípadne projektov priamo súvisiacich s dizajnom, výstavbou a prevádzkou FTTH sieti.

Zodpovednosti:
- Zodpovedá za plnenie nadefinovaných cieľov
- Riadi projektový tím, ktorý je zložený zo zástupcov z rôznych úsekov, zadáva úlohy a kontroluje ich plnenie, podieľa sa na hodnotení zamestnancov, ktorí sú alebo boli súčasťou projektových tímov
- Včasne upozorňuje na riziká a problémy; včasne eskaluje riziká, problémy a „issues“ (risk and issues management)
- Zodpovedá za transparentné a jednoznačné riadenie zmien v projektoch –“Change Request management” (scope management)
- Je zodpovedný za proces prípravy kontraktov, objednávok vrátane schvaľovacieho procesu
- Zodpovedá za finančnú evidenciu projektu a zodpovedá za jej súlad s budgetom, v prípade zvýšenia (zníženia) je zodpovedný za prípravu materiálov pre schválenie zmeny
- Validuje a podpisuje všetky dôležité dokumenty v rámci projektovej dokumentácie (project feasibility study, kontrakty, podklady pre schvaľovanie projektov a pod.)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3
5

Požiadavky na kandidáta:
- Skúsenosti s plánovaním a riadením dodávok IT (interných/externých)
- Skúsenosti s prípravou a riadením migrácie systémov
- Základná znalosť biznis procesov a produktov v telekomunikáciách
- Prehľad v IT architektúre
- Skúsenosti s riadením IT prevádzky, plánovanie deploymentu, roll-outu
- Skúsenosti 3 až 5 rokov s riadením stredných a väčších systémovo integračných projektov v telekomunikáciách
- Skúsenosti s prípravou a riadením rozpočtov

Spoločnosť špecializujúca sa na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatnujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Martinengova 4881/36
811 02 Bratislava
ID: 4071331  Dátum zverejnenia: 29.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 6 000 EUR/mesiac