DevOps Specialist

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 600 - 4 800 EUR/mesiacpri živnosti na základe skúseností uchádzača, možnosť pracovať aj na TPP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme DevOps špecialistu (min. 2 roky skúsenosti s CI/CD) na veľmi zaujímavú pozíciu s možnosťou sebarealizácie. Pracovať sa bude v malom DevOps tíme (celková veľkosť aj v rámci Dev tímu je 20 ľudí). Hlavnou zodpovednosťou bude spravovanie verzií balíkov a koordinovanie ich prípravy na nasadenie kľúčových klientských appiek z telco prostedia. Úspešný kandidát bude mať taktiež na starosti vývoj, údržbu a konfiguráciu skriptov do nástrojov pre vytváranie a kontinuálne nasadzovanie releasov (konfigurácie a vlastné skripty pre Maven, Jenkins, Git). Projekt je vhodný na učenie sa nových vecí, navrhovanie rôznych zlepšení a ich implementáciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Bash - Pokročilý
GIT - Pokročilý
Jenkins - Pokročilý
Linux - Pokročilý

Spoločnosť Objectify sa špecializuje už 10 rokov na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatňujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.
Koderia by Objectify je špecializovaný portál pre IT špecialistov, kde si všetci programátori či programátorky, nadšenci IT, študenti a študentky technických predmetov ale aj ľudia, ktorým je blízky svet IT nájdu to svoje. Najnovšie pracovné ponuky, príspevky zo svetových portálov, IT podujatia ale aj nástroje a pomôcky pre začínajúcich IT freelancerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4035937  Dátum zverejnenia: 19.2.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac