Senior systémový administrátor

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava
Od 2 500 EUR/mesiac(finálna suma závisí od predchádzajúcich pracovných skúsenosti v požadovanej oblasti)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zodpovednosť za technický dizajn (návrh), plánovanie, implementáciu a chod všetkých hlavných firemných systémov (serverová farma, cloudové služby MS Azure, Office 365, MS Intune, MS SCCM, ERP, MS Sharepoint, MS SQL iné)
- Optimalizácia systémov na najvyššej úrovni a nastavenie a udržiavanie zálohovacích plánov a plánu obnovy po havárii (Disaster Recovery Plan)
- Administrátor je vlastníkom všetkých serverových systémov a je zodpovedný za konfigurácie a nastavenia týchto systémov, navrhuje a udržiava štandardy pre dané systémy
- Vykonáva analýzu závad a problémov – vedie odstraňovanie problémov, buď sám, alebo v spolupráci s dodávateľmi alebo tretími stranami
- Administrácia Windows Active Directory, Windows Server, Microsoft Intune, Microsoft SCCM, Microsoft SQL a iné
- Návrh systémovej architektúry, vykonávanie vyľadovania systémov, návrh a sledovanie dostupných zdrojov
- Monitoruje všetky systémy, má na starosti reporting a správu celého serverového prostredia
- Aplikuje vylepšenia a odstraňuje známe poruchy tak, aby zachoval najvyššiu možnú dostupnosť systémov a udržal čo najvyšší možný bezpečnostný štandard
- Sleduje nové technológie v oblasti serverových produktov a systémov, najmä produkty od spoločnosti Microsoft a navrhuje uplatnenie a implementáciu týchto technológií
- Má na starosti prípravu a udržiavanie dokumentácie všetkých systémov a systémovej architektúry

Požiadavky:
- Hľadáme experta v oblasti návrhu systémovej architektúry, administrácie serverových operačných systémov
- Skúsenosť s návrhmi na zmeny v konfiguráciách operačných systémov a systémových aplikáciách, ako aj v celkovej serverovej a systémovej architektúre
- Skúsenosť s návrhmi metód a riešení a poskytovaním projektového riadenia
- Skúsenosť s MS Azure, Office 365, MS Intune, MS SCCM, ERP, MS Sharepoint, Windows Active Directory, Windows Server, Microsoft Intune, Microsoft SCCM, Microsoft SQL a iné

Požiadavky na zamestnanca

Spoločnosť Objectify sa špecializuje už 10 rokov na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatňujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.
Koderia by Objectify je špecializovaný portál pre IT špecialistov, kde si všetci programátori či programátorky, nadšenci IT, študenti a študentky technických predmetov ale aj ľudia, ktorým je blízky svet IT nájdu to svoje. Najnovšie pracovné ponuky, príspevky zo svetových portálov, IT podujatia ale aj nástroje a pomôcky pre začínajúcich IT freelancerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3829467  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac