Marketingový špecialista

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.08.2018
1200 a viac brutto na TPP alebo od 1600 na živnosť (záleží od skúseností a forme spolupráce)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej softwarovej spoločnosti hľadáme posilu v oblasti marketingu, ktorého úlohou v Objectify bude preniesť filozofiu spoločnosti do všetkých oblastí marketingu. Nakoľko my a marketing nejdeme dokopy, tak ťa čaká možnosť sebarealizácie na najvyššom leveli :). Hľadáme samostatného človeka, ktorý bude sám sebe šéfom a ktorý sa chce učiť a posúvať našu spoločnosť smerom dopredu v oblasti marketingu.

Naša skreslená predstava tvojich úloh:

- Správa obsahu webstránky jej ďalší rozvoj
- Úpravy webstránky pre účely SEO
- Správa základných PPC kampaní v reklamnej sieti Google AdWords
- Content management a správa sociálnych sietí Facebook, Twitter, LinkedIn
- Príprava reportov a analýz (najmä s nástrojom Google Analytics)
- Práca s grafickým editorom na základnej úrovni - email marketing (príprava newslettrov a direct mailov)
- Základná znalosť práce s textom (copywriting)
- Komunikácia s externými dodávateľmi
- Vykonávanie iných aktivít pre podporu marketingu a chod kancelárie

- Možnosť absolútnej sebarealizácie nakoľko o marketingu moc toho nevieme :)
- Príjemné pracovné prostredie
- Bezproblémové parkovanie :)
- Veľmi dobré finančné ohodnotenie
- Možnosť práce z HomeOffice
- Flexibilná pracovná doba

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Samostatnosť, zodpovednosť, kreativita
- Ochota učiť sa nové postupy a nástroje online sveta
- Cit pre detail a cit pre vizuál

Spoločnosť Objectify sa špecializuje už 10 rokov na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatňujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.
Koderia by Objectify je špecializovaný portál pre IT špecialistov, kde si všetci programátori či programátorky, nadšenci IT, študenti a študentky technických predmetov ale aj ľudia, ktorým je blízky svet IT nájdu to svoje. Najnovšie pracovné ponuky, príspevky zo svetových portálov, IT podujatia ale aj nástroje a pomôcky pre začínajúcich IT freelancerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3425265  Dátum zverejnenia: 19.6.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 a viac brutto na TPP alebo od 1600 na živnosť (záleží od skúseností a forme spolupráce)