Ekonóm/-ka obce

Obecný úrad Veľký Biel

Miesto práce
Obec Veľký Biel, Železničná, Veľký Biel
Termín nástupu
01.06.2020
1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platných platových taríf podľa zákona č.553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov a v závislosti od dĺžky započítanej praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Účtovnícke práce vykonávané v plnom rozsahu a v súlade so zákonom o účtovníctve, opatreniami k postupom účtovania ROPO, ŠF, obcí a VÚC MF SR č. MF/16786/2007-31 v znení neskorších predpisov, zákonom č. 563/2009 Z.z. o správe daní (daňový poriadok) v platnom znení, zákonom č. 595/2003 Z.z. o dani z príjmov v znení neskorších predpisov, zákonom o DPH, s ich vykonávacími predpismi a všetkými platnými právnymi predpismi v oblasti účtovníctva a daní,
• Spracovanie miezd a vedenie personálnej agendy,
• Vypracovanie riadnej účtovnej závierky za posudzované účtovné obdobie s následným spracovaním daňového priznania v plnom rozsahu, vrátane kvartálnych uzávierok a vypracovania finančných výkazov,
• Kontrola inventarizačných súpisov, dokumentácie k účtovným zápisom a overovanie správnosti účtovníctva,
• Vedenie rozpočtovníctva obce.

Informácie o výberovom konaní

Zoznam požadovaných dokladov:
• žiadosť o zaradenie do výberového konania/ motivačný list,
• životopis,
• fotokópia dokladu o dosiahnutí vzdelania,
Poznámka: Na osobné stretnutie si vyhradzujeme právo pozvať len vybraných kandidátov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelanie

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Účtovníctvo - Základy
Práca s počítačom - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

účtovníctvo, ekonomika

Počet rokov praxe

1

• Ekonomické vzdelanie (minimálne stredoškolské),
• Minimálne 1 rok praxe vo vedení účtovníctva, ideálne skúsenosť s vedením účtovníctva,
• Samostatnosť a flexibilita,
• Prax s účtovníctvom rozpočtových a príspevkových organizácií,
• Znalosť systému RISSAM a URBIS výhodou.

Obec Veľký Biel - verejná správa, samospráva
ID: 3901693  Dátum zverejnenia: 9.4.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac