Učiteľ /ka 1. stupňa Základnej školy

Obec Zliechov

Miesto práce
Zliechov 47, Zliechov
Termín nástupu
01.08.2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obec Zliechov, v zastúpení starostom obce oznamuje, že

prijme do pracovného pomeru

učiteľa/ku 1.stupňa Základnej školy, Zliechov č.47, 018 32 Zliechov, s  predpokladaným nástupom od 01.08.2024.

Termín ukončenia výberového konania, termín predkladania žiadostí:

do 30. júna 2024

Rozsah úväzku:

100%

Platové podmienky:

Plat zamestnanca bude zohľadňovať zákon 553/2003 Z. z. a Nariadenie vlády Slovenskej republiky č. 220/2022 Z. z., ktorými sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Vzdelanie:

Vzdelanie podľa Zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a Vyhlášky MŠVVsŠ SR 1/2020 Z. z.

Kontaktné údaje:

Obecný úrad

Zliechov 233

018 32 Zliechov

Kontaktná osoba:

Ing. Anton Miko, starostač.t.:0907 710 163

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 28 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
ID: 4831515  Dátum zverejnenia: 16.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac