Можливість для людей з України

Pomocný pracovník údržby obce Vyšná Šebastová, okres Prešov

Obec Vyšná Šebastová

Miesto práce
Vyšná Šebastová
Termín nástupu
05/2024
Od 750 EUR/mesiacUvedená mzda vychádza z pravidiel odmeňovania zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (k tomu sa zohľadňuje počet odpracovaných rokov) a k nej je následne priznaný osobný príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• pomoc pri kompletnej správe nehnuteľností a hnuteľného majetku - letná a zimná údržba budov, pozemkov, technického vybavenia a majetku obce,
• odstraňovanie závad podľa konkrétnych požiadaviek a pokynov,
• pomoc pri zabezpečení pravidelných technických revízií a kontrol na spravovaných zariadeniach podľa platnej legislatívy,
• obsluha traktora,
• prípadné obsluhovanie strojov a mechanizmov,
• vykonávanie stavebných prác a údržby zelene podľa pokynov,
• kontrolovanie technického stavu prípadných zverených strojov a mechanizmov,
• vykonávanie jednoduchých opráv a údržby zverených strojov a mechanizmov,
• čerpanie pohonných hmôt do zverených strojov a mechanizmov,
• dodržiavanie interných noriem,
• vykonáva úlohy určené správcom majetku obce, štábom CCO a krízovým štábom, ktoré zriaďuje OZ,
• plní ďalšie úlohy podľa potrieb obce.

Informácie o výberovom konaní

Iné kritériá a požiadavky:
• predpoklady výkonu práce vo verejnom záujme - bezúhonnosť
• zdravotná spôsobilosť (práca na rebríku, práca s bremenami)
• manuálna zručnosť, samostatnosť – dobrý gazda, domáci kutil
• schopnosť pracovať v tíme
• zodpovedný a poctivý prístup k práci
• organizačné schopnosti

Požadované doklady:
• kópie dokladov o dosiahnutom vzdelaní (výučný list, príp. maturitné vysvedčenie)
• žiadosť o prijatie do zamestnania
• profesijný životopis
• písomný súhlas uchádzača so spracovaním osobných údajov pre účely oznámeného voľného pracovného miesta podľa zákona č. 18/2018 Z.z. a GDPR

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B, C, E, T

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho tímu hľadáme zodpovedného a všestranne zručného kolegu, ktorý bude pravou rukou správcu a údržbára obecného majetku obce Vyšná Šebastová, v prípade oprávnenia bude môcť obsluhovať obecný traktor a pod. Ideálna je aj aspoň 2 ročná prax na danej pozícii, no nie je nevyhnutná. Práca sa nachádza v obci Vyšná Šebastová.

Kvalifikačné predpoklady:
• stredoškolské vzdelanie, minimálne s výučným listom
• vodičské oprávnenie skupiny B, výhodou je vodičské oprávnenie skupiny C, E, T
• bezúhonnosť

Obec Vyšná Šebastová je samostatným územným samosprávnym a správnym celkom Slovenskej republiky. Leží v severnom okraji Košickej kotliny v nadmorskej výške okolo 352 m vo vzdialenosti 3 km od krajského mesta Prešov v malebnom prostredí šarišského regiónu na východe Slovenska.

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Marián Beluško
Tel.: +421905227943
E-mail: poslať životopis
ID: 3904684  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac