Ekonomický a mzdový pracovník obce

Obec Veľká Lúka

Miesto práce
Veľkolúcká 39, Veľká Lúka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
15.2.2023
Mzdové podmienky (brutto)
385 EUR/mesiacmožné priznanie osobného príplatku, odmien

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Samostatné vybavovanie agendy vo vymedzenej oblasti samosprávy pri príprave a zabezpečovaní výkonu individuálnych právnych aktov.
Vyžadujeme minimálne 2 ročnú prax na danej pozícii.
Predbežná náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
• zabezpečovanie vedenia účtovníctva v súlade s platnou legislatívou,
• vypracovávanie v spolupráci s orgánmi obce návrhy viacročného rozpočtu obce na nasledujúce tri roky v členení na bežný rozpočet, kapitálový rozpočet a finančné operácie,
• priebežné sledovanie plnenia rozpočtu,
• vypracúvanie rozpočtových opatrení rozpočtu obce,
• vypracúvanie správy o hospodárení obce,
• vypracúvanie záverečného účtu obce,
• vypracúvanie účtovnej závierky obce pre zabezpečenie ich overenia audítorom, poskytuje podklady pre audit, spolupracuje a plní požiadavky audítora obce
• vykonáva kontrolu úhrad záväzkov obce,
• zabezpečuje evidenciu a vymáhanie pohľadávok obce,
• zabezpečuje kontrolu čerpania prostriedkov štátneho rozpočtu na činnosť materskej školy, školskej jedálne, a pod. a kontroluje ich účel využitia
• pripravuje zmluvy o dlhodobom prenájme majetku obce, o predaji majetku obce
• pripravuje zmluvy o poskytovaní dotácií z rozpočtu obce a kontroluje ich čerpanie
• vedie podrobnú evidenciu majetku obce,
• pripravuje podklady na vykonávanie inventarizácie,
• vedie pracovnoprávnu a mzdovú agendu obce,
• eviduje došlé faktúry, preskúmava ich vecnú správnosť a vykonáva opatrenia na ich včasnú úhradu a zabezpečuje povinné zverejňovanie faktúr na webovom sídle obce,
• eviduje zmluvy obce a zabezpečuje ich povinné zverejňovanie na webovom sídle obce,
• plní ďalšie iné úlohy podľa potrieb obce a zadania nadriadeného.

garantované mzdové podmienky zákonom, možnosť členstva v odborovej organizácii SLOVES, príspevky na doplnkové dôchodkové sporenie

Na pracovný pohovor budú pozvaní len vybraní uchádzači, ktorí zodpovedajú uvedeným požiadavkám.
Termín predloženia prihlášok do výberového konania: 08. 02. 2023 poštou na adresu Veľkolúcka 39, 962 31 Veľká Lúka alebo mailom na adresu [email protected] s priložením štruktúrovaného životopisu a motivačného listu.
Termín predpokladaného nástupu: 15.2.2023

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Strojopis - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
MADE - Pokročilý
RISSAM - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Flexibilita, promptnosť a precíznosť

všeobecná verejná správa a samospráva
ID: 4507430  Dátum zverejnenia: 25.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 385 EUR/mesiac