Hlavný kontrolór obce

Obec Sučany

Miesto práce
Obecný úrad Sučany, Námestie SNP, Sučany - juh
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
1.3.2021
1 200 EUR/mesiacPlat v zmysle § 18 c) zákona o obecnom zriadení č. 369/1990 zb. v znení nesk. predpisov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkon funkcie hlavného kontrolóra v zmysle zák. o obecnom zriadení na úväzok 0,8, t.j. 30 hodín týdenne.

Podmienky výkonu funkcie sú stanovené v zmysle § 18 a) zákona o obecnom zriadení 369/1990 Zb. v znení nesk. predpisov. Deň nástupu do práce (tj. začiatok funkčného obdobia) je 1.3.2021.

Kandidát na funkciu hlavného kontrolóra musí odovzdať svoju písomnú prihlášku spolu s požadovanými dokladmi najneskôr 14 dní pred dňom konania voľby, t.j. najneskôr dňa 02.02.2021 do 14:00 hodiny na Obecnom úrade Obce Sučany, Námestie SNP 31, 038 52 Sučany, v zalepenej obálke s označením „VOĽBA HLAVNÉHO KONTROLÓRA – NEOTVÁRAŤ“.

Náležitosti prihlášky:
- meno, priezvisko, titul, dátum narodenia, bydlisko, kontaktné údaje (e-mail, telefón);
- profesijný životopis;
- informácia o tom, či uchádzač ku dňu podania prihlášky podniká alebo vykonáva inú zárobkovú činnosť a je členom riadiacich, kontrolných alebo dozorných orgánov právnických osôb, ktoré vykonávajú podnikateľskú činnosť;
- údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov;
- úradne overenú fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní;
- súhlas so zverejnením a spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov v platnom znení na účely vykonania voľby hlavného kontrolóra na zasadnutí obecného zastupiteľstva Obce Sučany.

Voľba hlavného kontrolóra Obce Sučany sa uskutoční dňa 16.02.2021 na zasadnutí Obecného zastupiteľstva.
Obecné zastupiteľstvo stanovilo spôsob voľby hlavného kontrolóra tajným hlasovaním v zmysle § 18a ods. 3 zákona č. 369/1990 Zb. o obecnom zriadení v znení neskorších predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

Obec, Obecný úrad, samospráva
ID: 4026031  Dátum zverejnenia: 27.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac