Reagujte bez životopisu

Pracovná pozícia vedúceho/vedúcej Zariadenia sociálnych služieb Strom: Vedenie a koordinácia tímu pre zlepšenie kvality života našich klientov

Obec Strelníky

Miesto práce
Strelníky 42, Strelníky
Termín nástupu
01.05.2024
Od 983 EUR/mesiacPodľa zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. Základný tarifný plat bude stanovený podľa dosiahnutého stupňa vzdelania a odpracovaných rokov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce a činnosti pre vedúceho/a Zariadenia sociálnych služieb Strom:

- Zodpovednosť za prevádzku a riadenie zariadenia sociálnych služieb (znalosť legislatívy v oblasti poskytovania sociálnych služieb a orientácia v problematike kompetencií samosprávy v oblasti sociálnych služieb)

- Plánovanie a koordinácia aktivít a programov pre klientov

- Zabezpečenie kvalitnej starostlivosti a služieb pre klientov

- Spolupráca s tímom pracovníkov a podriadenými

- Zabezpečenie dodržiavania interných pravidiel a predpisov

Typický deň na pracovnej pozícii:

- Zabezpečenie kvalitnej starostlivosti pre klientov

Pracovná doba:

- Pracovný čas približne od 7:00 do 15:00 alebo podľa potreby

- Prípadne potreba byť k dispozícii mimo pracovnej doby v prípade núdzovej situácie.

- Podľa vyššej kolektívnej zmluvy navyše 5 dní dovolenky

- Máš možnosť získať odborné vzdelanie a školenia, ktoré ti pomôžu rozvíjať sa v tvojom odbore a získavať nové skúsenosti.

- Získavaš príležitosť pracovať v tíme  ambicióznych ľudí, ktorí majú radi svoju prácu a chcú sa neustále zlepšovať.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady:
- žiadosť
- životopis
- overená kópia dokladu o ukončenom najvyššom vzdelaní
- certifikáty, osvedčenia...
-výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace
- návrh koncepcie riadenia Zariadenia sociálnych služieb Strom (max. v rozsahu troch strán), súhlas so spracovaním osobných údajov
Žiadosť spolu s požadovanými dokladmi s označením "Výberové konanie" zasielajte poštou:
Obecný úrad Strelníky
Strelníky č. 63, 976 55 p. Ľubietová
alebo prineste osobne do 15.4.2024 do 14,00 hod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

odbor sociálna práca

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

odborná prax v oblasti sociálnych služieb, riadiaca prax výhodou

Počet rokov praxe

3

- Vzdelanie na úrovni VŠ v odbore sociálna práca alebo podobnom

- Skúsenosti v riadení sociálnych služieb minimálne 3 roky

- Znalosť legislatívy súvisiacej so sociálnymi službami

- Zručnosti v oblasti personálneho a finančného manažmentu

- Schopnosť komunikovať efektívne s klientmi a zamestnancami

- Schopnosť efektívne riešiť konflikty a rozhodovať v stresových situáciách

- Schopnosť viesť pracovný tím a motivovať podriadených zamestnancov

- Vodičský preukaz sk. B výhodou

Samospráva
ID: 4784808  Dátum zverejnenia: 15.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 983 EUR/mesiac