Náčelník Obecnej polície v Štrbe

Obec Štrba

Miesto práce
Hlavná 188/67, Štrba
Termín nástupu
01. 01. 2021
960 EUR/mesiacplatové ohodnotenie: v rámci možností zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie Obecnej polície v Štrbe, zabezpečenie ochrany zdravia a života občanov, verejného poriadku v obci, ochrany majetku obce a občanov, dodržiavanie VZN obce, uznesení OZ a starostu obce, objasňovanie priestupkov, ukladanie a výber pokút v blokovom konaní a ďalšie.

Informácie o výberovom konaní

Požadované doklady k prihláške do výberového konania:
- prihláška do výberového konania
- profesijný štruktúrovaný životopis
- výpis z registra trestov nie starší ako 3 mesiace alebo údaje potrebné na vyžiadanie výpisu z registra trestov
- úradne overený doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní
- osvedčenie o odbornej spôsobilosti príslušníka obecnej polície podľa § 25 zákona SNR č. 564/1991 Zb. (úradne overené)
- potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti na výkon funkcie (nie staršie ako 3 mesiace)
- písomný súhlas so spracovávaním osobných údajov za účelom výberového konania v zmysle zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

odborná spôsobilosť podľa § 25 zákona SNR č. 564/1991 Zb. o obecnej polícii

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

prax v obecnej alebo štátnej polícii

Počet rokov praxe

5

- znalosť zákona o obecnej polícii, zákona o obecnom zriadení a ďalšej príslušnej legislatívy
- fyzická a duševná spôsobilosť na výkon uvedenej funkcie
- komunikačné, organizačné a riadiace schopnosti
- znalosť práce s počítačom
- bezúhonnosť

Obec založená zo zákona.
ID: 3964093  Dátum zverejnenia: 8.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac