Можливість для людей з України

Ekonomický referent obecného úradu

Obec Šarišské Sokolovce

Šarišské Sokolovce 17, Šarišské Sokolovce, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
01.4.2024
919 - 1 200 EUR/mesiac- pri osobnom pohovore budú upresnené platové podmienky, závisí od pracovných skúsenosti uchádzača, - v zmysle zákona NR SR 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. -bližšie info odkaz: https://www.sarisskesokolovce.sk/oznamy.phtml?id6=51&module_action__0__id_ci=524980

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie účtovníctva a rozpočtovníctva v súlade s platnou legislatívou, vrátane uzávierkových operácií,
- vyrubenie daní a poplatkov na základe VZN obce a vymáhanie pohľadávok obce,
- komunikácia s úradmi,
- evidencia majetku obce, inventarizácia majetku,
- spracovanie štatistík a finančných reportov obce,
- vedenie personálnej a mzdovej agendy obce, (po dohode),
- činnosť sekretariátu – vybavenie požiadaviek občanov, registratúra, administratíva, osvedčovanie, hlásenie pobytu, registre

- príspevok na III. pilier DDS,
- 5 dní dovolenky naviac v zmysle kolektívnej zmluvy,
- pracovný úväzok 37,5 hod./týždeň,
- stravné lístky v maximálnej výške,
- 1hod. obedňajšia prestávka,
- rekreačný príspevok po 2 rokoch,
- 13.plat,
- pravidelné školenia

- pracovný pomer na dobu určitú (zastupovanie počas rodičovskej dovolenky do 08/2026 ) – 100% ,
- pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním: stredoškolské s maturitou (ekonomického zamerania výhodou), vysokoškolské I., II. stupňa,
- ekonomická prax aspoň 2 roky,
- prax so spracovaním miezd výhodou, nie podmienkou,
- práca s počítačom a znalosť MS Office podmienkou, znalosť účtovného programu URBIS výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
URBIS - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a spoľahlivosť,
- komunikačné schopnosti

Obec Šarišské Sokolovce je samostatným územným samosprávnym a správnym celkom Slovenskej republiky.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4566055  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 919 EUR/mesiac