Samostatný odborný referent

Obec Ružindol

Miesto práce
Hlavná 3/16, Ružindol
Termín nástupu
6/2024
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie odbornej činnosti ucelenej agendy na úrovni obce,
- organizovanie a zabezpečovanie obstarávania prác, tovarov a služieb podľa platných právnych predpisov a spolupráca na vypracúvaní súťažných podkladov,
- odborná práca spojená so zabezpečovaním podkladov na uzatváranie zmlúv,
- samostatná odborná činnosť na úseku rozvoja obce (príprava podkladov pre projekty),
- odborná činnosť v rámci využívania finančných prostriedkov ŠR, Európskej únie a iných verejných sektorov (príprava podkladov pre projekty),
- vykonávanie prác na úseku kultúrnej činnosti obce ,
- spracúvanie podkladov k dokumentácii civilnej obrany obce,
- zverejňovanie faktúr, zmlúv, objednávok,
- osvedčovanie listín a podpisov, činnosť podateľne
- práca v komisiách obce a obecného úradu,
- tvorba zápisníc, uznesení obecného zastupiteľstva, dokumentov prijatých obecným zastupiteľstvom a účasť na zasadnutiach obecného zastupiteľstva,
- spravovanie obecných stránok – web obce a sociálne siete obce

Informácie o výberovom konaní

Zastupovanie počas rodičovskej dovolenky

Skúšobná doba 3 mesiace

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť o prijatie do zamestnania
- profesijný štruktúrovaný životopis
- čestné prehlásenie o pravdivosti údajov
-súhlas so spracovaním osobných údajov – ,,Týmto ako dotknutá osoba udeľujem Obci Ružindol, Hlavná 130/118, 919 61 Ružindol, IČO: 00312941 súhlas so spracúvaním svojich osobných údajov uvedených v životopise a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce, ktoré som poskytol/poskytla vyššie uvedenej Obci za účelom ich uloženia do databázy záujemcov o prácu pre hľadanie vhodného zamestnanca. Pri spracúvaní osobných údajov v žiadnom prípade nebude dochádzať k cezhraničnému prenosu do tretích krajín. Súhlas je možné kedykoľvek odvolať, inak súhlas zanikne po uplynutí 1 roka odo dňa jeho udelenia.“

Obec Ružindol si vyhradzuje právo kontaktovať iba vybraných uchádzačov alebo nevybrať žiadneho z uchádzačov a výberové konanie v jeho priebehu zrušiť bez udania dôvodu

Platové zaradenie podľa Katalógu pracovných činností vo výkone práce vo verejnom záujme Nariadenia vlády SR č. 341/2004 a podľa zákona č. 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

24.5.2024 (ostáva ešte 7 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Odborná prax vo verejnej správe

Počet rokov praxe

3

- práca s PC – MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook,...)
- vodičský preukaz B
- bezúhonnosť
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita, precíznosť, komunikatívnosť
- organizačné schopnosti
- ovládanie cudzieho jazyka výhodou
ID: 4821489  Dátum zverejnenia: 3.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac