Reagujte bez životopisu

Riaditeľ základnej školy s materskou školou

Obec Priechod

Miesto práce
Priechod 179, Priechod
Termín nástupu
01.07.2024
1 500 EUR/mesiacPlatové podmienky: základná zložka mzdy v zmysle zákona 552/2003 Z. Z. o výkone práce vo verejnom záujme a zákona 553/2003 o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov. (tarifný plat od 1270,- + pohyblivé zložky mzdy: príplatok za započítanú prax, príplatok triedneho učiteľa, osobný príplatok, príplatok za profesijný rozvoj, príplatok za riadenie.)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Požadované predpoklady na výkon pracovnej činnosti a iné kritériá a požiadavky: Kvalifikačné predpoklady na výkon pracovnej činnosti v príslušnej kategórii alebo podkategórii pedagogického zamestnanca podľa § 11 a 12 zákona č. 138/2019 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnacoch a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a podľa vyhlášky Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky č. 173/2023 Z. z. o kvalifikačných predpokladoch pedagogických zamestnancov a odborných zamestnancov, Splnenie podmienky zaradenia do kariérového stupňa samostatný pedagogický zamestnanec, Najmenej 5 rokov výkonu pedagogickej činnosti ku dňu uskutočnenia výberového konania podľa § 3 ods. 5 zákona č. 596/2003 Z. z. o štátnej správe v školstve a školskej samospráve a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.Iné požiadavky:• osobnostné a morálne predpoklady, občianska bezúhonnosť, podľa §15a §15a zákona č. 138/2019 Z.z. • zdravotná spôsobilosť, podľa § 16 ods.1 zákona č. 138/2019 Z.z.,• ovládanie štátneho jazyka,• ovládanie príslušnej legislatívy, komunikatívnosť, organizačné schopnosti,• riadiace, rozhodovacie, organizačné a komunikačné schopnosti,• popri funkcii vedúceho zamestnanca, plniť si vyučovaciu povinnosť v spojených ročníkoch.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostávajú ešte 4 dni)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

učiteľ pre primárne vzdelávanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Internet - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

učiteľ 1. stupňa ZŠ

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

práca s deťmi, samostatnosť, rozhodovacia schopnosť, riadiace a manažérske schopnosti, práca v kolektíve

Základné školstvo, primárne vzdelávanie

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erik Murgaš
Tel.: +421911816088
E-mail: poslať životopis
ID: 4814526  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac