Referent úseku životného prostredia

Obec Podbrezová

Miesto práce
Sládkovičova, Podbrezová
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiacPlat v zmysle zákona 553/2003 Z.z. a základnej stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme. Základný plat bude stanovený podľa dosiahnutého vzdelania a odpracovaných rokov. Osobné ohodnotenie, výška osobného príplatku bude predmetom osobného rozhovoru a bude sa odvíjať od skúseností a odborných znalostí uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komplexná činnosť na úseku životného prostredia, odpadového hospodárstva a ochrany ovzdušia. Vykonávanie dozoru a kontroly na úseku ochrany prírody a obecnej zelene. Vyjadrovanie sa k podnetom, sťažnostiam a petíciám na úseku ochrany prírody a obecnej zelene.

Mesačné odmeny na základe plnenia pracovných úloh a stanovených kritérií.
Dovolenka nad rámec stanovený zákonom.
Pružný pracovný čas.
Ďalšie príspevky v zmysle kolektívnej zmluvy a zásad používania sociálneho fondu.

Splnenie požiadavky dosiahnutého vzdelania, doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní originál alebo overená kópia.
Žiadosť o prijatie do zamestnania.
Štruktúrovaný životopis.
Súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby pohovoru v súlade so zákonom č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení neskorších predpisov
Záujemcovia môžu svoje žiadosti posielať na adresu:
Poštou: Obec Podbrezová, Sládkovičova 76/6, 976 81 Podbrezová
E-mail: [email protected], [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem, avšak zamestnávateľ si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na ochranu životného prostredia, odpadového hospodárstva a ochrany ovzdušia

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Znalosť legislatívy v oblasti verejnej správy (zákon č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny, Vyhláška MŽP č. 170/2021, Norma STN 83 70 10 – ochrana prírody, ošetrovanie, udržiavanie a ochrana stromovej vegetácie.
Skúsenosti v oblasti verejnej, štátnej správy alebo v prax v danej oblasti sú výhodou.
Práca v informačných systémoch.
Odborná spôsobilosť v rámci zákona č. 543/2002 Z.z. o ochrane prírody a krajiny je výhodou.

Obec - verejná správa
ID: 4781432  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac