Referent správy bytových domov a nebytových pristorov, administratívny pracovník

Obec Nitrianske Pravno, s. r. o.

Miesto práce
Nitrianske Pravno
Termín nástupu
10.06.2018
Mzdové podmienky (brutto)
650 - 850 €/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Správa bytových domov : príprava nájomných zmlúv, evidencia žiadostí o pridelenie bytov, komunikácia s nájomníkmi a žiadateľmi o pridelenie bytu, evidencia hlásených porúch a zodpovednosť za ich odstránenie, sledovanie a organizovanie pravidelných odborných prehliadok zariadení, sledovanie tvorby, čerpania a vyúčtovania fondu opráv, pravidelné odpisovanie a vyúčtovanie energií, sledovanie stavu pohľadávok voči neplatičom, príprava Harmonogramu plánovaných opráv, spracovávať Správu o hospodárení s Koncesným majetkom v stanovenom termíne.
- Správa nebytového fondu : kontrola stavu nehnuteľností, návrhy na opravy a rekonštrukcie – príprava rozpočtu, príprava a aktualizácia nájomných zmlúv nebytových priestorov.
- Administratívne práce : vedenie registratúry, príprava písomností, povinné zverejňovanie dokumentov.
- Príprava podkladov pre verejné obstarávanie, realizácia objednávok tovarov a služieb.
- Ostatné administratívne práce.

Odmeňovanie na základe dosiahnutých výsledkov, 13. plat.

Životopis s kontaktnými údajmi spolu s motivačným listom a žiadosťou o prijatie do zamestnania v Slovenskom jazyku zasielajte výhradne e-mailom na adresu [email protected] do termínu 4.6.2018 do 14:00. Spoločnosť si vyhradzuje právo pozvať na osobný pohovor len vybratých uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, účtovníctvo, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Strojopis - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, flexibilita, trestná bezúhonnosť, schopnosť plniť stanovené termíny, ochota vzdelávať sa.

Spoločnosť prioritne zabezpečuje služby pre svojho 100%-ného vlastníka Obec Nitrianske Pravno v oblastiach : správa bytového a nebytového fondu, lesné hospodárstvo, stavebná činnosť, odpadové hospodárstvo, správa verejných priestranstiev a údržba zelene,...
ID: 3395693  Dátum zverejnenia: 21.5.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 - 850 €/mesiac