Referent klientskeho centra a poplatkov za odpady

Obec Miloslavov

Miesto práce
Miloslavov
Termín nástupu
asap
1 200 - 1 600 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (v hrubom): v zmysle zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov, zákona č. 553/2003 Z.z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a nariadenia vlády č. 388/2018 Z.z., ktorým sa ustanovujú zvýšené stupnice platových taríf zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • V úradných hodinách obecného úradu zabezpečuje v klientskom centre služby podateľne, overovania podpisov a dokumentov, pokladne;
  • Zodpovedá za vedenie evidencie v oblasti nakladania s odpadmi v obci;
  • Zabezpečuje vyrubovanie poplatku za tuhý komunálny odpad, kontrolu jeho úhrady, objednávanie a prideľovanie nádob na odpady;
  • Zodpovedá za prípravu podkladov pre zmluvnú dokumentáciu v oblasti odpadov, zabezpečuje objednávky na likvidáciu odpadov a pod.
  • Vo vzťahu k zverenej agende zabezpečuje zverejňovanie dokumentov, ich aktualizáciu a prípravu materiálov na rokovanie obecného zastupiteľstva.

  • 5 dní dovolenky nad rámec Zákonníka práce;
  • pohyblivá pracovná doba;

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Počet rokov praxe

3

  • bezúhonnosť;
  • znalosť právnych predpisov týkajúcich sa samosprávy;
  • pokročilá znalosť práce s PC (MS Office, Internet);
  • výhodou je znalosť práce s programami URBIS, DCOM a Memphis;
  • samostatnosť, zodpovednosť, vysoké pracovné nasadenie, komunikatívnosť, analytické myslenie a flexibilita;

štátna správa, verejná správa a samospráva
ID: 4836198  Dátum zverejnenia: 23.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac