Kuchár / - ka

Obec Liptovská Lúžna

Miesto práce
Obecný úrad Liptovská Lúžna, Liptovská Lúžna
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
770 EUR/mesiac35 hodín/ týždeň + príplatky za nadčasy, víkendy a dni pracovného pokoja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava jedál podľa jedálneho lístka, príprava teplých a studených pokrmov, príprava polievok a príloh, preberanie tovaru od dodávateľov, výdaj tovaru zo skladu
Dodržiavanie zavedených štandardov a postupov
Dodržiavanie hygienických štandardov HACCP
Dodržiavanie technologických postupov jedál

Žiadosť o prijatie do zamestnania spolu so životopisom je potrebné zaslať na adresu: Obec Liptovská Lúžna, Liptovská Lúžna 629, 034 72 Liptovská Lúžna, e-mailom : [email protected] alebo osobne na obecný úrad počas úradných hodín do 07.08.2020.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár, hotelová akadémia

Počet rokov praxe

3

- Ochota pracovať aj cez víkendy a dni pracovného pokoja (za príplatok)
- Spoľahlivosť, presnosť, zodpovednosť a flexibilita
ID: 3941511  Dátum zverejnenia: 23.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 770 EUR/mesiac