Samostatný odborný referent pre vnútornú činnosť sekretariátu

Obec Kanianka

Miesto práce
Kanianka
Termín nástupu
01.05.2019
od 729,00 €/mesačne (v závislosti od dĺžky započítateľnej praxe)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie vnútornej agendy úradu, tvorba právnych noriem a VZN, zabezpečenie registratúry a podateľne, zabezpečenie prevádzky programových systémov PC, príprava obecných zastupiteľstiev, spracovanie právnej a ekonomickej agendy, krízové riadenie, spracovanie vnútorných predpisov obce, príprava zmlúv a podkladov a rozhodnutí, spracovanie sťažností a petícií, spolupráca s orgánmi obce.

Uchádzač predloží písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania, štruktúrovaný životopis s uvedením praxe v oblasti samosprávy, doklad o najvyššom dosiahnutom vzdelaní, čestné vyhlásenie o bezúhonnosti, súhlas so spracovaním osobných údajov, motivačný list, certifikáty. Žiadosti spolu s požadovanými dokladmi doručte do 15.3.2019 (do 11:30 hod.) v zalepenej obálke s označením VÝBEROVÉ KONANIE-Samostatný odborný referent-NEOTVÁRAŤ na adresu Obec Kanianka SNP 583/1, 97217 Kanianka. Uchádzači, ktorí splnia podmienky budú pozvaní na výberové konanie telefonicky resp. e-mailom, preto prosíme uviesť tel. číslo, prípadne e-mailovú adresu. Ostatní, ktorí nebudú kontaktovaní ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo, ekonómia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

Skúsenosti v oblasti samosprávy, právnych aspektov miestnej samosprávy, krízového riadenia, programových systémov a legislatívy v oblasti daní a poplatkov a ekonomickej činnosti samosprávy.

Obecný úrad
ID: 3598906  Dátum zverejnenia: 14.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 729,00 €/mesačne (v závislosti od dĺžky započítateľnej praxe)