Učiteľka v MŠ

Obec Jánovce - Obecný úrad

Miesto práce
Galanta
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
612,50€ + ďalšie príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Učiteľka v MŠ Jánovce s vyučovacím jazykom Slovenským

Mzda podľa stupnice platových taríf pedagogických zamestnancov

Zoznam požadovaných dokladov:
- žiadosť s profesijným životopisom
- doklady o dosiahnutom vzdelaní
- potvrdenie o zdravotnej spôsobilosti
- súhlas so spracovaním osobných údajov
- iné zvýhodňujúce materiály

Prihlášky možno doručiť v zalepenej obálke označenej nápisom „UČITEĽKA MŠ“ na adresu:
Obec Jánovce – Obecný úrad č. 24, 925 22 Jánovce, okres Galanta.
Alebo emailom naskenované doklady na emailovú adresu [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

úplné stredné odborné vzdelanie v študijnom odbore pre materské školy

- morálna bezúhonnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- vnútorná vyrovnanosť, samostatnosť, flexibilita, kreativita
- výborné komunikačné schopnosti a sociálne spôsobilosti
- záujem o inovačné trendy vo výchovno-vzdelávacej činnosti v práci s deťmi

Obecný úrad
ID: 3340178  Dátum zverejnenia: 8.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 612,50€ + ďalšie príplatky