Technik hospodárskej správy a údržby budov

Obec Iža

Miesto práce
Ďatelinová 315, 94639 Iža, Nitriansky kraj
Termín nástupu
02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje správu a údržbu na verejných priestranstvách v obci, dohliada a zabezpečuje údržbu kultúrnych pamiatok nachádzajúcich sa v obci,
- sleduje stav informačných tabúľ kultúrnych pamiatok obce, vykonáva ich menšie opravy
- zabezpečuje správu budov obce, najmä obecného úradu, kultúrneho domu, zdravotného strediska, požiarnej zbrojnice, štúdia káblovej televízie,
- sleduje stav verejných plôch v obci z hľadiska čistoty, ako aj stav rozkopávok v obci,
- zabezpečuje nastavenie spínania verejného osvetlenia,
- dohliada na správne používanie zariadení, prevádzkových prostriedkov a bezpečnostných zariadení. Pravidelne kontroluje ich stav a zabezpečuje ich údržbu,
- vykonáva menšie pravidelné opravy zariadení a zabezpečuje potrebné náhradné diely,
- kontroluje odstránenie závad zistených pri revíziach zariadení a opravách v pridelených objektoch,
- zabezpečuje kúrenie, prípadne dodávku teplej vody v budovách obecného úradu, kultúrneho domu a zdravotného strediska,
- vedie prevádzkovú knihu elektronickej požiarnej signalizácie budovy Obecného domu a budovy Múzea.

- postupné zaučenie na výkon práce
- stravné lístky
- pitný režim
- školenia, odborný rast - financovanie zákonných školení potrebných pre výkon práce a sledovanie potreby aktualizácií, zabezpečovanie vyškolenia
- firemné spoločenské, športové akcie

Životopisy zasielajte na uvedenú adresu, alebo mail. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

zámočníctvo, stolárstvo, elektrotechnika

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita, zodpovedný prístup
- technické myslenie, manuálna zručnosť
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti pracovníka pre činnosť na elektrických zariadeniach výhodou
- platný preukaz na obsluhu reťazovej píly výhodou

verejná správa
ID: 2849235  Dátum zverejnenia: 12.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 600