Hlavný ekonóm / ekonómka obce

Obec Huncovce

Miesto práce
Huncovce
Termín nástupu
dohodou, nástup je možný aj ihneď
v zmysle platných platových taríf min. 731 € mesačne + osobný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné a komplexné vedenie podvojného účtovníctva obce
- spracovanie účtovnej uzávierky, finančných výkazov a daňových priznaní
- konsolidovaná účtovná závierka
- zabezpečovanie dodržiavania účtovných termínov v centrálnom inf. systéme RISSAM
- spolupráca s auditorom
- rozpočtové hospodárenie obce
- záverečný účet obce
- pravidelný reporting v oblasti účtovníctva a rozpočtovníctva

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač o funkciu predloží nasledovné doklady:
- žiadosť o prijatie do zamestnania, ktorá bude obsahovať jeho meno, priezvisko,
dátum narodenia, bydlisko a kontaktné údaje (e-mail a telefónne číslo);
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- fotokópiu dokladu o najvyššom dosiahnutom ekonomickom vzdelaní (maturitné vysvedčenie alebo vysokoškolský diplom),
- výpis z registra trestov nie starší ako tri mesiace,
- súhlas so spracovaním osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov na účely spracovania žiadosti o prijatie do zamestnania,
- doklady preukazujúce prax v účtovníctve v trvaní minimálne 3 rokov.

Doručenie žiadosti:
- Uchádzač je povinný doručiť svoju písomnú žiadosť a všetky požadované doklady najneskôr do
31.1.2019, 12.00 hod. na adresu:
Obec Huncovce, Hlavná 29/2, 059 92 Huncovce s označením: „Žiadosť o prijatie do zamestnania- ekonóm - Neotvárať“

Uchádzači, ktorí splnia všetky stanovené náležitosti budú pozvaní na osobný pohovor najmenej 5 dní pred konaním pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický smer

- znalosť zákonov o účtovníctve, o rozpočtových pravidlách územnej samosprávy, o obecnom zriadení, o majetku obcí, o finančnej kontrole a audite, znalosť legislatívy v oblasti podvojného účtovníctva a rozpočtovníctva,
- bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu
- samostatnosť a zodpovednosť
- práca s počítačom (MS Office, Internet)
- prax v účtovníctve v trvaní minimálne 3 rokov (prax v samospráve výhodou),
- prax v programe IFOSoft výhodou.
- prax v informačnom systéme RISSAM výhodou

Obecný úrad
ID: 3572116  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v zmysle platných platových taríf min. 731 € mesačne + osobný príplatok