Referent overovania a evidencie obyvateľstva

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
1.12.2023 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacOdmeňovanie je v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Referent evidencie pobytu obyvateľov a overovania:
- vykonáva osvedčovanie podpisov a listín,
- podľa Zákona 283/98 Z. z. ohlásení pobytu občanov SR a registri obyvateľov SR v znení
neskorších predpisov vykonáva evidenciu obyvateľov prihlásených na trvalý pobyt,
prechodný pobyt v elektronickej a kartotékovej forme;

- príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
- doplatok na stravné lístky
- stabilná pracovná doba
- 5 dní dovolenky naviac

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej organizácii, avšak vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky prijatia na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

verejná správa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Referent evidencie obyvateľstva a overovania

Počet rokov praxe

3

občianska bezúhonnosť
komunikačné schopnosti
profesionálne vystupovanie

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.
ID: 4684606  Dátum zverejnenia: 16.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac