Reagujte bez životopisu

Prevádzkový zamestnanec - Traktorista

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
01.10.2021; dohodou
728,5 EUR/mesiacV zmysle platového zaradenia zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržbárske práce v budovách obce, odstraňovanie bežných závad a porúch
- nákup spotrebného materiálu
- vykonávanie bežnej údržby a jednoduché opravy služobných motorových vozidiel a strojov
- vykonávanie zámočníckych a zváračských prác
- kosenie obecnej zelene a údržba obecných pozemkov
- vykonávanie zimnej údržby v zmysle operačného plánu zimnej údržby
- v zmysle oprávnení riadi služobné motorové vozidlá
- vodičský preukaz skupiny T (traktor)

Informácie o výberovom konaní

- písomnú žiadosť o zamestnanie,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- písomný súhlas so spracovávaním osobných údajov pre účely výberového konania v súlade s
ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov,

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Vodičský preukaz skupiny T - Traktor
Vodičský preukaz skupiny B - osobný automobil
Zváračský preukaz

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.
ID: 4151776  Dátum zverejnenia: 30.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 728,5 EUR/mesiac