Prednosta obecného úradu Bernolákovo

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Hlavná 111, Bernolákovo
Termín nástupu
dohodou k 1.10.2021
1 700 EUR/mesiacv zmysle platového zaradenia zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obec Bernolákovo, zastúpená zástupcom starostu obce, Bc. Miroslavom Tureničom, v súlade s ustanovením § 5 zákona č. 552/2003 Z.z. o výkone práce vo verejnom záujme v platnom znení vyhlasuje výberové konanie na pozíciu:
prednosta Obecného úradu Bernolákovo

Informácie o výberovom konaní

Uchádzač o zaradenie do výberového konania predloží:
- písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania,
- úradne overenú kópiu vysvedčenia, diplomu alebo iného rovnocenného dokladu o najvyššom dosiahnutom vzdelaní podľa osobitného predpisu,
- profesijný štruktúrovaný životopis,
- písomný súhlas so spracovávaním osobných údajov pre účely výberového konania v súlade s ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov,
- čestné vyhlásenie o spôsobilosti na právne úkony v plnom rozsahu a o zdravotnej spôsobilosti,
- údaje potrebné k vyžiadaniu výpisu z registra trestov.
Obec Bernolákovo si vyhradzuje právo nevybrať žiadneho uchádzača na obsadenie pracovnej pozície prednosta obecného úradu v tomto výberovom konaní.
Žiadosť o účasť vo výberovom konaní s požadovanými dokladmi zasielajte poštou na adresu úradu (Obec Bernolákovo, Hlavná 111, 900 27 Bernolákovo alebo doručte osobne na podateľňu v zalepenej obálke s označením „Výberové konanie – prednosta OcÚ - neotvárať“, najneskôr do 10.09.2021 do 12.00 h.
Termín, miesto a hodinu výberového konania oznámi vyhlasovateľ uchádzačom, ktorí splnili podmienky účasti na výberovom konaní najmenej sedem dní pred jeho uskutočnením.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Komplexné riadenie a koordinácia činnosti obecného úradu.

Ostatné znalosti

Microsof Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook Express - Expert
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

vedúci/riadenie

Počet rokov praxe

2

manažérske schopnosti,
-skúsenosti s riadením väčšieho tímu pracovníkov,
- spôsobilosť na právne úkony v plnom rozsahu,
- bezúhonnosť,
- prax v oblasti verejnej, štátnej správy výhodou,
- skúsenosti v oblasti investícií a rozvojových projektov s dôrazom na eurofondy,
- skúsenosti v oblasti verejného obstarávania,
- analytické, koncepčné a strategické myslenie,
- znalosť zákonov a ostatných všeobecne záväzných právnych predpisov verejnej správy,
- schopnosť zvládať pracovné zaťaženie, spoľahlivosť,
- znalosť práce s PC,
- znalosť cudzieho jazyka vítaná.

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.
ID: 4149447  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac