Referent stavebného úradu - Územné plánovanie

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
1.3.2023 alebo dohodou
1 300 EUR/mesiacOdmeňovanie je v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava územnoplánovacích podkladov, spolupráca pri vytvorení územnoplánovacej dokumentácie a
vedenie územného konania, okrem územia vojenských obvodov.
Pripravuje územné rozhodnutia podľa §32 - §39 stavebného zákona:
 rozhodnutie o umiestnení stavby;
 rozhodnutie o využití územia;
 rozhodnutie o chránenej časti krajiny ( o chránenom území alebo o ochrannom pásme);
 rozhodnutie o stavebnej uzávere;
 pripravuje povolenia výnimky z rozhodnutia o chránenom územia, o ochrannom pásme a o stavebnej uzávere a pripravuje povolenia zmeny právoplatného územného rozhodnutia podľa §41 stavebného zákona;
 pripravuje rozhodnutia o predĺžení platnosti územného rozhodnutia podľa § 40 stavebného zákona.

- príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
- doplatok na stravné lístky
- stabilná pracovná doba
- 5 dní dovolenky naviac

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej organizácii, avšak vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky prijatia na uvedenú pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, architektúra, právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Referent stavebného úradu

Počet rokov praxe

3

vysokoškolské vzdelanie alebo prax stavebnom konaní
občianska bezúhonnosť
komunikačné schopnosti
profesionálne vystupovanie

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností pri správe obce.
ID: 3210331  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac