Referent stavebného úradu

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Hlavná 111, 90027 Bernolákovo, Bratislavský kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
podľa zákona č. 553/2003 Z.z.- Zákon o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie územných konaní a príprava a vydávanie územných rozhodnutí
• vedenie stavebných konaní a príprava a vydávanie stavebných rozhodnutí
• vedenie kolaudačných konaní a vydávanie kolaudačných rozhodnutí
• prerokovávanie priestupkov a správnych deliktov
• zabezpečenie výkonu štátneho stavebného dohľadu
• vedenie a vydávanie ďalších konaní predmetnej agendy

Písomnú žiadosť o zaradenie do výberového konania spolu s požadovanými dokladmi doručte do 31.10.2017 na adresu Obecný úrad, Hlavná 111, 900 27 Bernolákovo označte heslom „ VK referent stavebného úradu – neotvárať“. Požadované dokumenty :
• písomná žiadosť o zaradenie do výberového konania
• overená fotokópia dokladu o vzdelaní
• podpísaný štruktúrovaný životopis
• motivačný list
• súhlas uchádzača na použitie osobných údajov pre potreby výberového konania v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.11.2017 (ostáva ešte 23 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, architektúra, právnické

Vodičský preukaz

B

vysokoškolské vzdelanie alebo prax stavebnom konaní
občianska bezúhonnosť
komunikačné schopnosti
profesionálne vystupovanie

Vykonávanie samosprávnych a ďalších činností
pri správe obce.

Hlavná 111
90027 Bernolákovo

Kontakt

ID: 3210331   Dátum zverejnenia: 9.10.2017