Referent stavebného úradu - Územné plánovanie

OBEC Bernolákovo

Miesto práce
Bernolákovo
Termín nástupu
1.3.2023 alebo dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiacOdmeňovanie je v zmysle zákona č. 553/2003 Z. z. o odmeňovaní niektorých zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava územnoplánovacích podkladov, spolupráca pri vytvorení územnoplánovacej dokumentácie a
vedenie územného konania, okrem územia vojenských obvodov.
Pripravuje územné rozhodnutia podľa §32 - §39 stavebného zákona:
 rozhodnutie o umiestnení stavby;
 rozhodnutie o využití územia;
 rozhodnutie o chránenej časti krajiny ( o chránenom území alebo o ochrannom pásme);
 rozhodnutie o stavebnej uzávere;
 pripravuje povolenia výnimky z rozhodnutia o chránenom územia, o ochrannom pásme a o stavebnej uzávere a pripravuje povolenia zmeny právoplatného územného rozhodnutia podľa §41 stavebného zákona;
 pripravuje rozhodnutia o predĺžení platnosti územného rozhodnutia podľa § 40 stavebného zákona.

- príspevok zamestnávateľa na 3. pilier
- doplatok na stravné lístky
- stabilná pracovná doba
- 5 dní dovolenky naviac

V prípade, ak spĺňate vyššie uvedené požiadavky, prosím zašlite nám Váš životopis.
Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej organizácii, avšak vzhľadom na veľký počet záujemcov budeme kontaktovať iba vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky prijatia na uvedenú pracovnú pozíciu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.2.2023 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, architektúra, právnické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook Express - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Referent stavebného úradu

Počet rokov praxe

3

vysokoškolské vzdelanie alebo prax stavebnom konaní
občianska bezúhonnosť
komunikačné schopnosti
profesionálne vystupovanie
ID: 3210331  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac