Učiteľka, vychovávateľka v materskej škole rodinného typu

Občianske združenie Rybička

Miesto práce
Bratislava - Lamač
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
01.12.2017
Ponúkaný plat (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce zahŕňa nasledujúce:
1 Starostlivosť o deti v zmysle fyzického a emocionálneho bezpečia, osobnej hygieny, vzdelávanie v priestoroch škôlky, dvora a počas prechádzok a výletov
2 Vedenie detí k rešpektujúcemu prístupu
3 Príprava potrebných aktivít podľa rámcového plánu
4 Animačné programy
5 Realizácia potrebných krúžkov a hodín AJ s deťmi
6 Nevyhnutná administratíva v súvislosti so starostlivosťou o deti
7 Sústavné vzdelávanie
8 Bežné nevzhnutné upratovanie v limitovanom rozsahu
9 Príprava suchej stravy pre deti v limitovanom rozsahu
8 Iné podľa inštrukcií riaditeľky zariadenia

Ponúkame práca v ustálenom, mladom, priateľskom a rešpektujúcom kolektíve. Ide o spoločnosť malého rodinného typu. Malý kolektív detí.
Dôvera a podpora pri napĺňaní povinností, pri tvorbe a kreativite, sebarealizácii.
Otvorený, úprimný prístup, ústretovosť k potrebám zamestnancov.

Informácie o výberovom konaní

Nástup do práce je možný ihneď.
Podmienkou je List, kde uchádzač uvedie dôvody/motívy prečo chce pracovať s deťmi. Poprosím zaslať spolu so životopisom.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2017 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Pedagogické, špeciálne pedagogické, psychologické, vychovávateľstvo a sociálna práca s deťmi, vzdelanie je výhodnou, nie podmienkou.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Do nášho kolektívu hľadáme ďalšiu posilu, učiteľku (vychovávateľku, opatrovateľku), ktorá má rešpektujúci, láskavý prístup k deťom, rešpektujúci, tímový prístup ku kolegyniam, profiesionálny prístup ku klientom a lojálny prístup k spoločnosti.
Hľadáme človeka s charakterom, nadhľadom a zmyslom pre humor, ochotným učiť sa nové veci a zlepšovať sa, človeka so zdravým sebavedomím.
Pedagogické, špeciálne pedagogické, psychologické vzdelanie je výhodou, nie podmienkou.
Aktívny záujem o vzdelanie a prácu s deťmi v predškolskom a školskom veku je podmienkou.
Určitá znalosť anglického jazyka je podmienkou. Deti v škôlke majú hodiny angličtiny.
Hľadáme "učiteľa, učiteľku", ktorá náš kolektív doplní s cieľom dlhodobej spolupráce, aktívnom podieľaní sa na rozvoji a zlepšovaní škôlky.

Občianske združenie zaoberajúce sa aktivitami pre zdravý rozvoj deti, mládeže a rodiny, prevádzka materskej škôlky

Počet zamestnancov

2 zamestnanci

Homolova 35
84102 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Erika Liskova
Tel.: 0905408999
E-mail: poslať životopis
ID: 3239000   Dátum zverejnenia: 10.11.2017