Sociálny pracovník

Občianske združenie Barlička

Miesto práce
Matice slovenskej 13, Prešov
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 120 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné zabezpečenie sociálnej služby vrátane prípadového
manažmentu klientov a ich rodín a koordinovania tímu
- poskytovanie sociálneho poradenstva pre prijímateľov sociálnej služby a ich rodín
- príprava, uzatváranie zmlúv o poskytovaní služby, o úhrade za sociálnu službu, podieľanie sa na tvorbe interných dokumentov
- riešenie organizačných záležitostí s prijímateľmi služby a ich rodinami,
priebežné získavanie spätnej väzby o kvalite poskytovanej služby
- príprava štatistík a hlásení
- organizačné zabezpečenie tímových porád, vzdelávaní, supervízií a teambildingov

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

sociálna práca

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft SharePoint - Pokročilý
Práca s počítačom vo všeobecnosti - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

2

komunikatívnosť, spoľahlivosť, iniciatívnosť, precíznosť, spoľahlivosť, ochota pomáhať

Pracujeme s ľuďmi s postihnutím a seniormi, svojou činnosťou sa snažíme likvidovať bariéry, ktoré bránia ľuďom so špeciálnymi potrebami uplatniť sa v spoločnosti.

Prevádzkujeme zariadenie pre seniorov a zariadenie opatrovateľskej služby.
Zvyšujeme kvalitu života ľuďom so zdravotným znevýhodnením a seniorom, podporujeme ich v úsilí o samostatný život a integráciu do spoločnosti.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Červeňáková
Tel.: +421517498850
E-mail: poslať životopis
ID: 4838892  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 120 EUR/mesiac